top of page
IMG-20220909-WA0061(1)_edited.jpg

JEIGU JAUTI, KAD TAVYJE YRA DAUGIAU, NEI IKI ŠIOL ATRADAI

KVIEČIAME TAVE Į SEMINARĄ

PROVERŽIO VAKARAS

ATRASK NAUJĄ GYVENIMO ĮKVĖPIMĄ IR METODUS, KURIE PADĖS MAKSIMALIAI IŠNAUDOTI SAVO POTENCIALĄ IR UŽTIKRINTI TVIRTĄ PASITIKĖJIMĄ SAVIMI BEI VIDINĘ HARMONIJĄ.

2023 M. GEGUŽĖS 11 D., VILNIUJE 19:00 - 22:30

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško naujo požiūrio į gyvenimą, įkvėpimo veikti ir galimybės atskleisti savo potencialą...

Mažiau nei per 4 valandas, mūsų komanda padės tau suvokti kaip maksimaliai panaudoti vidinius resursus, išsilaisvinti nuo savo praeities, atrasti nesibaigiantį įkvėpimo ir energijos šaltinį bei išmokti maksimaliai padidinti pasitikėjimą savimi.

Dauia info
PROTO POTENCIALAS.png
ISSILAISVINIMAS.png
ĮKVEPIANTI KŪRYBA.png

Renginio metu atrasi greičiausius ir efektyviausius mokslinius būdus įjungti labiausiai įsivysčiusią savo smegenų dalį.

 

Šis metodas tau padės įgyti pranašumą darbe, darną santykiuose ir įtaką socialiniame rate.

Išmoksi efektyvų metodą kuris yra paremtas universaliaisias fizikos principais.

 

Šis metodas tau padės atrasti kurios emocijos ir praeities momentai trugdo pasiekti sėkmę ir kaip nuo šių emocijų greitai ir efektyviai išsilaisvinti.

Pažadinsi įkvepiančią ir neribotą kūrybą savo gyvenime ir veikloje.

 

 

Patirsi nepamirštamą jausmą, kuris žymiausiems istorijoje žmonėms padėjo pasiekti didžiulius rezultatus. Ši kūryba tau padės susikurti įkvėpimo pilną gyvenimą.

proveržio vakaras.png
neo_08.png

Kas yra proveržio vakaras?

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Proveržio Vakaras yra patirtis, kuri aiškiai ir užtikrintai pademonstruoja kiek mūsų protas, kūnas ir siela turi potencialo, kuomet visi šie trys žmogaus esybės elementai atsiduria sinchronizacijoje vienas su kitu. 

Proveržio Vakaras yra paremtas vienais stipriausių ir efektyviausių metodų pasaulyje, skirtų asmenybės transformacijai, smegenų neuroplastiškumui, emociniam intelektui ir kūrybiniam potencialui lavinti. Šis seminaras paruoštas remiantis populiariausia Neo Ross savaitgalio programa. 

Tai yra sutrumpinta programa žmonėms norintiems iš dalies patirti tai, kas vyksta Proveržio Savaitgalio metu. Šis renginys suburia daugybę įkvepiančių ir į asmeninį augimą linkusių žmonių. 

KAI SIELA, PROTAS IR KŪNAS ATSIDURIA SICHRONIZACIJOJE

Atsiskleidžia beribis žmogaus potencialas...

SEMINARE TU IŠMOKSI:

SEMINARE TU IŠMOKSI:

1.png

GYVENIMO VIZIJOS ATRADIMAS

Metodą, kurio pagalba sugebėsi atrasti savo gyvenimo esmę ir išryškinti savo viziją

Kaip pasirinkti teisingą gyvenimo kryptį? Ar darbas kurį darau veda mane į tai, kas yra mano esmė?  Šie filosofiniai klausimai yra bene svarbiausi žmonių klausiami klausimai. Mes gyvename labai greitoje visuomenėje, todėl mūsų esybės supratimas dažnai paskęsta tarp gausos informacijos, kurią mūsų smegenys priima kiekvieną dieną.
 

Šio seminaro metu atrasi unikalų būdą ir išmoksi užduoti teisingus klausimus sau. Šie pratimai ir klausimai tau padės atrasti atsakymus į dažniausiai užduodamus gyvenimo esmės klausimus.

Praktinį būdą įjungti labiausiai išsivysčiusią smegenų sritį

Mūsų smegenys turi labai daug funkcijų. Vienos iš funkcijų yra labiau primityvios, skirtos išlikimui. Kitos funkcijos yra pritaikytos įkvepiančiai kūrybai, strateginiam mąstymui, vadovavimui ir t.t. Šiuolaikiniai neuro mokslo atradimai jau leidžia pakankamai nesunkiai aktyvuoti labiausiai išsivysčiusias mūsų smegenų sritis. 

Šio seminaro metu išmoksi pagrindinius skirtumus tarp aukštesniojo ir žemesniojo mūsų intelekto, kokie principai, veiksmai ir rezultatai apibūna šias sritis, ir kaip norint aktyvuoti aukštajį protą tu tai gali padaryti naudodamas paprastas praktikas.

2.png

AUKŠTESNIO PROTO AKTYVAVIMAS

3.png

DĖKINGUMO GALIA

Aiškesnę kryptį, įkvėpimą ir dėkingumą gyvenimo profesijai

Daugelis žmonių kurie kreipiasi į mane akcentuoja, jog dabartinė jų profesija kelia daug klausimų, sekina energiją, verčia mąstyti ar tokia profesija jiems yra teisinga. Tokie žmonės jaučiasi užstrigę savo darbe, jiems sunku įsivaizduoti, kad kažkur kitur laukia geresnė galimybė. Tokia emocija tvyro ir namuose, kas kartą grįžus iš darbo namuose tvyroja irzlumas.

Šio seminaro metu atrasite metodą kuris jums padės suvokti esamo darbo prasmę jūsų gyvenime ir patirti daugiau dėkingumo dabarties situacijai. Dėkingumo būsenoje jūs greičiau surasite būdus tapti iš naujo įkvėptiems darbe, arba padaryti didžiulius pokyčius apie kuriuos jau seniai galvojate.

Greičiausius ir efektyviausius būdus neutralizuoti finansinius blokus

Dažnai net nepagalvojame, kad mūsų finansinę sėkmę lemia mūsų praeities suvokimai, tėvų auklėjimas, patirtos emocijos. Mūsų smegenys priimdamos informaciją sukuria intepretacijas (suvokimus) po kurių seka emocijos. Šios emocijos skatina veiksmą. Kadangi emocijos palieka antspaudą mūsų realybėje, šis veiksmas nuolatos kartosis kaip dėsningumas. Šie dėsningumai finansinėje srityje dažniausiai mums trugdo pasiekti naują finansinį lygį.

 

Šio seminaro metu išbandysite praktinį pratimą, kuris padeda identifikuoti finansinių blokų priežastis ir jas efektyviai neutralizuoti. Šis emocinis išsilaisvinimas lydės tave į finansinę sėkmė

4.png

FINANSINIŲ BLOKŲ NEUTRALIZAVIMAS

5.png

SANTYKIŲ KŪRIMO PRINCIPŲ PRITAIKYMAS

Principus, kuriais remiantis sugebėsi sukurti daugiau darnos savo santykiuose

Santykiai mus supa nuo pat pirmos akimirkos, kuomet mes ateiname į šį pasaulį. Nuo 25 metų mūsų smegenų plastiškumas labai sumažėja ir elgesio motyvus ypatingai sudėtinga pakeisti, nekeičiant pirminių suvokimų. Dėl šios priežasties į gyvenimą pritraukiame tuos pačius santykius, tokias pačias istorijas, kurios dažniausiai baigiasi ne taip, kaip mes norime.

Šio seminaro metu išmoksi metodą, kuris tau padės padėti stiprų pagrindą partnerystėje ir išmokti besąlygiškai priimti savo santykių partnerį toks, koks jis yra. Šis priėmimas užtikrintai atneš daugiau darnos į tavo santykius, įkvėps meilę iš naujo ir sukurs bendrą santykių viziją.

Temas, apie kurios tavo draugams ir sekėjams padės išspręsti svarbius klausimus

Studentai, kurie jau buvo mūsų renginiuose dažnai su manimi dalinasi istorijomis, kaip jiems pavyko padėti draugams išspręsti aktualius klausimus. Kiekvieną akimirką kuomet mes esame pripažinti, mūsų smegenyse pakyla seratonino lygis – labai paprastai tariant – pasitikėjimo savimi hormonas. Kuomet mes turime daugiau pasitikėjimo savimi, mes pradedame labiau mylėti save. Su didesne meile sau, atsiranda didesnės ir įdomensės galimybės gyvenime.

Šio seminaro metu išmokti principai yra nesunkiai pritaikomi. Tai yra mokslinis metodas kurio atkartojimas yra nesudėtingas. Svarbu išmanyti pagrindinius principus, kuriuos išmoksite Proveržio Vakaro metu. Šis metodas jus įgalins padėti savo aplinkai, savo šeimai, savo kolegoms.

6.png

PROBLEMŲ SPRENDIMO PRINCIPAI

7.png

VIDINĖS MOTYVACIJOS AKTYVAVIMAS

Unikalius būdus kurie padės aktyvuoti aukštą energiją, vidinę motyvaciją ir gerą nuotaiką

Kokia yra ilgalaikio ir įkvepiančio gyvenimo paslaptis? Tokio gyvenimo, kuriame jaučiame, jog miegame mažiau nei darome tai kas mus įkvepia. Tarp mūsų įprasta girdėti „aš jaučiuosi pavargęs po darbo“. Toks darbas neįkvepia. O kas jeigu šie žodžiai pasikeistų į „aš po darbo jaučiuosi toks įkvėptas ir energingas“. Ar gyvenimas pasikeistų? Kiekvienas žmogus turi galimybę atrasti būdą pasiekti savo energijos ir įkvėpimo šaltinį.

 

Šiame seminare sužinosi kaip atrasti šį šaltinį ir jį aktyvuoti. Energija ir įkvėpimas tau padės pasiekti daugiau, atneš daugiau harmonijos į gyvenimą, geresnę nuotaiką ir daug didesnius rezultatus.

KIEKVIENAM PRISIJUNGUSIAM MES PADOVANOSIME...

1.png

INDIVIDUALIĄ SESIJĄ SU KOMANDOS EKSPERTU

ratas_01.png

Po šio seminaro atsiras

naujas įkvėpimas kūrybai ir gyvenimo diazainui. Kad išmoktos žinios būtų integruotos ir gautų maksimalią naudą, mes dovanojame individualią sesiją su Neo Ross komandos ekspertais, kurie sudėlios aiškų planą kaip greičiausiai pasiekti norimus

rezultatus

Vertė

150 eur.

2.png

SEMINARĄ "PAJAMŲ PROVERŽIO KODAS"

ratas_01.png

Seminare "Pajamų proveržio

kodas" pristatome efektyviausią būdą sukurti pajamų šaltinį remiantis principais, kuriuos analizuosime proveržio vakaro metu. Šis seminaras padės sudėlioti aiškų planą, kuris Jūsų įkvepiančius atradimus pavers pajamas generuojančia mylima

veiklą

Vertė

45 eur.

3.png

MANIFESTACIJOS
MEDITACIJĄ

ratas_01.png

Neo Ross studentų pamilta meditacija, kuri padeda naujai iškeltus tikslus pasiekti dar greičiau. Po šio seminaro sulauksi laiško, kuriame rasi prieigą prie manifstacijos meditacijos - trumpos ir efektyvios minčių treniruotės, kuri tave užprogramuos pastebėti naujas galimybs ir jomis pasinaudoti

laiku

Vertė

25 eur.

s1t42fi1yzo_edited.jpg

PROVERŽIO VAKARAS
 

ATRASK NAUJĄ GYVENIMO ĮKVĖPIMĄ IR SAVO POTENCIALĄ

2023 M. GEGUŽĖS 11 D., GRAND HOTEL KEMPINSKI VILNIUS

Įsigyti
PROVERŽIO ISTORIJOS: 
Rezultatai kalbantys patys už save...
bottom of page