top of page
la-bastide-de-tourtour-sud-provence-var-nature-seminaires-de-caractere.jpg

NEO ROSS AUTORINIS RENGINYS

BEYOND YOURSELF

LE BASTIDE DE TOURTOUR, PROVENCE, PRANCŪZIJA | 2024 GEGUŽĖS 29 - BIRŽELIO 1

ornamentika_08.png

Jeigu tu esi gyvenimo prasme paremtos veiklos savininkas ar savininkė, o galbūt šiandien dirbi darbą nuo kurio pavargai ir viduje jauti, kad savo sielos gelmėse turi daugiau dovanų nei atradai iki šiol ir ieškai būdo transformuoti savo esamą profesiją į tokią, kuri suteiks daugiau pilnatvės, daugiau džiaugsmo ir maksimalią laisvę daryti tai ką myli ir uždirbti tiek, kiek nori?

Kviečiu tave prisijungti į šį nuotykį Pietų Prancūzijoje, nuotykį kupiną nepakartojamos patirties, atradimų, veiklos transformacijos, gyvybingumo, ilgaamžiškumo, energijos aktyvavimo ir gyvenimo džiaugsmo. Visa tai - žmonių kompanijoje, kurie taps tavo draugais visam gyvenimui.

Geriant Provansų žolelių arbatą (o gal vietinį vyną), tu žvelgi į tolumoje besileidžiančią saulę, jauti švelnų vėją liečiantį tavo odą ir kartu su įkvepiančių žmonių kompanija tu aptari dar vieną dieną, pilną atradimų, suvokimų, džiaugsmo ir gyvenimo įkvėpimo...

... tai buvo diena, kurią pradėjai su šviežiu Prancūžišku krosanu ir puodeliu gardžios kavos, o eigoje tu pasinėrei į giliausius savo asmenybės labirintus, pažvelgei į save ir suradai atsakymus kurie galutinai tau padėjo suprasti tavo gyvenimo esmę, tu išvydai įkvepiančią ateities viziją ir ją pavertei planu - tokiu, kuris tavo gyvenimą ir tavo sielos dovanas išpildys maksimaliai...


Naujų draugų apsuptyje tu juokiesi, daliniesi savo patirtimi, žiūrint į nesibaigiantį horizontą tu supranti, jog tavęs niekas neriboja ir viskas ką nori pasiekti savo gyvenime yra įmanoma. Tu klausaisi tavo naujų draugų sėkmės istorijų ir jauti viduje įkvėpimą, užtikrintumą, žinojimą, kad ir tu tai pasieksi. Svarbiausia, tu turi paramą ir palaikymą iš žmonių, kurie laukia tavo sėkmės.

Po šios patirties tu jauti, kad laukia dar nepatirta gyvenime patirtis - viešnios iš Meksikos vedama ypatingo grožio gydančio garso ceremonija, kurios metu ši viešnia dangišku balsu ir gitara dainuos neapsakomo grožio dainas, gyančias tavo sielą. Tą akimirką tu suprasi, kad tavo gyvenimas yra kupinas meilės, džiaugsmo, įkvėpimo ir šviesos, kuria tu pradėsi dalintis ir su tavo aplinka.

Ir tai tik viena diena... O tavęs laukia tokios keturios!

Dauia info

Retreat patirtis yra vienas efektyviausių būdų patirti norimą gyvenimo arba veiklos transformaciją.
Atsakyk man ar tai tu?

Tu mėgaujiesi patirtimis kurios atveria širdį, paliečia sielą, išspaudžia dėkingumo ar įkvėpimo ašarą ir įkvepia noru gyventi maksimalų ir neribojantį gyvenimą?

Tu tiki, kad tavo veikla, profesija ar verslas yra ne tik pinigų gaminimo mašina, bet ir tavo geriausias ir efektyviausias būdas išpildyti tavo dvasinį pašaukimą?

Tave įkvepia kitų žmonių rezultatai, sėkmės istorijos, "geras vibe" ir tu nori būti įkvėpimas kitų žmonių teigiamiems pokyčiams?

Tu laikaisi atokiau nuo masinių vietovių, turistinių objektų, žmonių gausos ir ieškai butikinių patirčių mažoje, tačiau kokybiškoje aplinkoje?

Tu trokšti laisvės nuo esamos aplinkos, rutinos, darbo ar žmonių, kad galėtum turėti asmeninio laiko ir iš įkrauti savo kūrybiškumą, produktyvumą ir susigrąžinti aukštą energiją?

Tau patinka erdvės, kuriose tu gali susipažinti su įkvepiančiais ir daug pasiekusiais žmonėmis, kurių tarpe atsiranda naujos galimybės asmeniniam ir profesiniam gyvenimui?

Jeigu tavo atsakymas yra TAIP į bent vieną iš aukščiau paminėtų punktų, o gal visus?
NEO ROSS BEYOND YOURSELF patirtis yra sukurta būtent tau.

ATRASK SAVO ĮKVĖPIMO ŠALTINĮ

Dažnai sėkmė gyvenime turi savo kainą: daugelis žmonių vydamiesi veiklos ar finansinę sėkmę pameta savo esybę, gyvenimo prasmę ir viziją. 

 

Senovės Egiptiečiai tikėjo, kad materija be dvasios yra nejudri, kaip ir dvasia be materijos yra neišreiškiama. Norint sukaupti tikrąjį gyvenimo turtą būtinos abi funkcijos: tiek dvasinė prasmė, tiek materialiosios gėrybės. 

Per šias  dienas tu iš naujo atrasi savo vidinį troškimą, pagilinsi savo gyvenimo esmės suvokimą, atrasi vidinės motyvacijos šaltinį, ir sukursi aiškią gyvenimo ar veiklos viziją. Šis atradimas tau padės išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir materijos siekiant tikslus.

TRANSFORMUOK VEIKLĄ

Jau greičiausiai pastebėjai, kad kiekvienas naujas tavo asmeninio gyvenimo ir veiklos etapas reikalavo naujo mąstymo lygio. Kad įgytum šį mąstymo lygį tau pirma teko nugalėti tavo ribojančius įsitikinimus  - dažnu atveju perprogramuoti mąstymą iš esmės. Ši nauja paradigma leido tau pasiekti norimus rezultatus.

Renginio "Beyond Yourself" metu, kartu su grupe įkvepiančių žmonių padėsime tau atrasti tavo nišą, sukurti monetizavimo ir produktų strategiją ir ją sustiprinsime remdamiesi Harvard Business School sistemomis bei taktikomis, kurias naudoja sėkmingiausios pasaulio organizacijos. Ši transformacija tau atneš daugiau laisvo laiko, galimybių kurti įkvepiančio gyvenimo dizainą, daugiau keliauti ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.

AKTYVUOK ILGAAMŽIŠKUMĄ

Paskutinį dešimtmetį įvykęs mokslo proveržis biologijos, ląstelių regeneracijos ir ilgaamžiškumo srityje šiandien demonstruoja, kad atsižvelgiant į tam tikrus parametrus ir atliekant kasdienius veiksmus - jau galima sustabdyti kūno senėjimo procesą ir grąžinti aukštą energiją.

Beyond Yourself metu atrasi naujausias mokslo kryptis, tyrimus, sporto programas, mitybos programas, papildus, ekspertų išvadas, kurios padės tau kiekvieną dieną išlaikyti energijos lygį tarsi būtum 30-ties metų. Renginio metu taip pat turėsime pirties ir ledo vonios iššūkį, kuris padidins tavo atsparumą ir asmeninę gerovę. Šį renginį paliksi su konkrečiu kasdieniu veiksmų planu, mitybos elementais ir rekomenduojamų papildų normomis, kurie tau padės šiuos atradimus išlaikyti kiekvieną dieną.

SUSTIPRINK SAVO PAŽINČIŲ RATĄ

Veiklos kūrimas ir asmeninis augimas dažnai yra vieniša kelionė. Iš pradžių žmonės esamoje aplinkoje prieštarauja tavo siekiams, o vėliau ir teisia juos. Retas žmogus pasiryžta ir toliau siekti savo tikslų, savo vizijos. Tiesa yra ta, kad ši kelionė gali tapti vieniša ir nesuprasta.

Per šias 4 dienas tu susipažins su įdomiais žmonėmis, kurių gyvenimas jau demonstruoja pasiekimus ir žinių troškimą. Į mūsų organizuojamus retreats dalyviai susirenka iš viso pasaulio. Kiekvienas žmogus unikalus, turtingas savaip ir turi pasiūlyti unikalią vertę ir tapti šios patirties bendrakūrėju. Pastebėjome, kad šiame renginyje dalyvaujantys asmenys tampa artimais draugais ilgam laikui.

neo_08.png
zannier.jpg

Kas yra Neo Ross Retreat?

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Įkvėptas "Fours Seasons" viešbučių tinklo siūlomos patirties „The Journey of a Lifetime“ patirties, pristatau individualiai pritaikytas patirtis veikliems asmenims, kūrėjams ir profesionalams. Šių patirčių metu daugiausia dėmesio skiriame trims mūsų egzistencijos lygiams: sielai, protui ir kūnui.

 

Kurdamas Retreat patirtį, pirmiausiai stengiuosi užtikrinti, kad kiekviena veikla į kurią pasinersime, kiekviena patirtis, kurią patirsime, kiekvienas jausmas ir emocija giliai paliestų kiekvieną dalyvį ir sukurtų nepaprastą prisiminimą – vienintelį visam gyvenimui. Dėl šios priežasties renkuosi tik tas vietas, kurios savo grožiu, energija, gamta ir kultūra pranoksta standartines turistų pamėgtas vietas.

 

Paskutinius aštuonerius metus beveik visą laiką keliaudamas po pasaulį, tyrinėdamas nuostabiausias vietas ir kurdamas savo svajonę - retreat patirtį būtent tose vietose, kurios, mano manymu, yra unikalios. Šiandien savo kolekcijoje jau turime Meksikos, Kosta Rikos, Namibijos, Vietnamo ir Šri Lankos programas.

RENGINIO VIETA

Provanso gamta yra įkvėpusi ne vieną dailininką ir rašytoją – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo, vyno domenai, viduramžių pilys ir nuostabus maistas. Kiekvienais metais grįžtu į Provansą pasisemti įkvėpimo, kūrybos ir pasinerti į nuostabią regiono energiją.

 

"La Bastide de Tourtour“ privers tave pasijausti tarsi tarp dangaus ir žemės esančiame rojuje. Bastide de Tourtour Hôtel & Spa įsikūręs 4 hektarų parko širdyje, 5 minutės pėsčiomis nuo Tourtour, praminto "Provanso kaimu danguje“. Tai ideali vieta pailsėti: atostogoms, trumpiems pabėgimams, sveikatingumo savaitgaliams.

 

Iš 23 „Bastide“ kambarių atsiveria vaizdas į gamtą. Iš vienų atsiveria išskirtinė Maureso masyvo panorama, iš kitų – į 4 hektarų parką su pušynais. La Bastide de Tourtour yra puikus ramybės, ramybės ir komforto derinys.

„Spa de La Bastide“ pasimėgausi pilnatvės ir sveikatingumo akimirka. Iš sveikatingumo zonos atsiveria panoraminis vaizdas, kad susilietum su gamta. Tvirta ir rafinuota atmosfera suderinta su renginio programa pakraus energijos ir sukurs nepakartojamą retreat derinį, toli nuo kasdienybės šurmulio.

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

377789200.jpg
Jungle River

PATIRTIS PALIEČIANTI SIELĄ, PROTĄ IR KŪNĄ...

4 SPALVOTOS DIENOS, KUPINOS IŠMINTIES IR NEPAMIRŠTAMOS PATIRTIES PUIKIOJE KOMPANIJOJE.

2.png
3.png

SUSIPAŽINK SU DETALIA RENGINIO INFORMACIJA IR DIENOTVARKE

Woman in a Natural Stream
NEO ROSS RETREAT DALYVIŲ ATSILIEPIMAI
377789200.jpg
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Užpildyk žemiau esančią formą ir sulauk skambučio iš mūsų komandos. 
CTA
bottom of page