top of page
neo_pagrindinis.png
50 copy.png
neo.png

ATSPALVIŲ

Neo3.jpg

Kas yra Neo Ross?

Neo Ross (liet. Nerijus) yra tarptautinio pripažinimo sulaukęs veiklos ir asmeninio augimo strategas, asmenybės transformacijos ekspertas, skaičiuojantis daugiau nei 10 000 valandų praktinio darbo šioje srityje. Dienraštis "The American Reporter" neseniai išleistame straipsnyje Neo pavadino "The Louis Vuitton of the Personal Development Industry." Tai atspindi Neo ryžtą ir atsidavimą šiai veiklai bei rezultatams, kuriuos pasiekia jo studentai.

 

Neo keliauja po pasaulį pilnu grafiku ir padeda kiekvienam sutiktam žmogui, kuris nori pasiekti didesnių rezultatų, daugiau harmonijos gyvenime, įkvepiančios veiklos ir vis didėjančios finansinės grąžos. Neo tiki, kad kiekvienas žmogus turi didžiulį kiekį potencialo, kurio dažnai nepanaudoja. Neo gyvenimo studijos apima žmogaus galimybių ir pasiekimų sritis.

Pasaulinė įtaka

Teigiama įtaka kitiems ir šypsena bei gyvenimo pokyčiai, prie kurių gali prisidėti Neo, yra jo aistra nuo pat mažų dienų. Būdamas 23 metų Neo turėdamas įdomią ir ambicingą karjerą jau pajautė, jog Lietuvoje jam ankšta. 2015 metais Neo sėkmingai su komanda pasirodė Stanford University programoje ir buvo išrinktas startuolių mentoriumi. 2016 metais Neo pradėjo dirbti tarptautinėje pardavimų pozicijoje Norvergijos kompanijoje.

 

2017 metais jis įkūrė savo pirmąją veiklą ir maksimaliai išplėtė savo įtaką, pažintis bei rezultatus pasaulyje. Šiuo metu Neo veikla jau siekia 24 pasaulio valstybes, darbą su politikais, mokytojais, tyrėjais, verslų savininkais, konsultantais, kaučeriais, organizacijų valdybomis, ir žinoma visais kitais kurie nori pasiekti didesnių rezultatų ir geresnės gyvenimo kokybės.

Nuo 2020 m. gegužės mėnesio Neo Ross komanda aktyviai pradėjo veiklą ir Lietuvoje. 

MEISTRIŠKUMAS