top of page
neo_pagrindinis.png
50 copy.png
neo.png

ATSPALVIŲ

Neo3.jpg

Kas yra Neo Ross?

Neo Ross (liet. Nerijus) yra tarptautinio pripažinimo sulaukęs veiklos ir asmeninio augimo strategas, asmenybės transformacijos ekspertas, skaičiuojantis daugiau nei 10 000 valandų praktinio darbo šioje srityje. Dienraštis "The American Reporter" neseniai išleistame straipsnyje Neo pavadino "The Louis Vuitton of the Personal Development Industry." Tai atspindi Neo ryžtą ir atsidavimą šiai veiklai bei rezultatams, kuriuos pasiekia jo studentai.

 

Neo keliauja po pasaulį pilnu grafiku ir padeda kiekvienam sutiktam žmogui, kuris nori pasiekti didesnių rezultatų, daugiau harmonijos gyvenime, įkvepiančios veiklos ir vis didėjančios finansinės grąžos. Neo tiki, kad kiekvienas žmogus turi didžiulį kiekį potencialo, kurio dažnai nepanaudoja. Neo gyvenimo studijos apima žmogaus galimybių ir pasiekimų sritis.

Tarptautinė karjera

Teigiama įtaka kitiems ir šypsena bei gyvenimo pokyčiai, prie kurių gali prisidėti Neo, yra jo aistra nuo pat mažų dienų. Būdamas 23 metų Neo turėdamas įdomią ir ambicingą karjerą jau pajautė, jog Lietuvoje jam ankšta. 2015 metais Neo sėkmingai su komanda pasirodė Stanford University programoje ir buvo išrinktas startuolių mentoriumi. 2016 metais Neo pradėjo dirbti tarptautinėje pardavimų pozicijoje Norvergijos kompanijoje.

 

2017 metais jis įkūrė savo pirmąją veiklą ir maksimaliai išplėtė savo įtaką, pažintis bei rezultatus pasaulyje. Šiuo metu Neo veikla jau siekia 24 pasaulio valstybes, darbą su politikais, mokytojais, tyrėjais, verslų savininkais, konsultantais, kaučeriais, organizacijų valdybomis, ir žinoma visais kitais kurie nori pasiekti didesnių rezultatų ir geresnės gyvenimo kokybės.

Nuo 2020 m. gegužės mėnesio Neo Ross komanda aktyviai pradėjo veiklą ir Lietuvoje. 

MEISTRIŠKUMAS

Meistriškumas

Dar vaikystėje Neo mėgstamiausi žaislai buvo mikroskopas ir teleskopas, o jis kaip mažas Darwinas, rinko vabalus ir juos kolekcionavo. Didžiausios Neo svajonės buvo suprasti kas yra žvaigždėse, atsakyti į egzistencinius klausimus.

 

Su tokia patirtimi pradėjęs mokyklą Neo per sekančius 12 mokslo metų patyrė didžiulį trūkumą, kuris suformavo nestandartinių žinių geismą. Būdamas 24 m. Neo „atsitiktinai“ sutiko savo pirmąjį mentoriu Petrą. Petro ištarti žodžiai įkvėpė Neo pasinerti į savo gyvenimo esmę - atrasti mokslus kurie padeda atskleisti žmogaus potencialą.

Per paskutinius 7 metus Neo studijos tęsiasi nuo prestižinių pasaulio universtetų, tokių kaip Harvardas, Stanfordas, Wharton Business School, iki žinomiausių mokytojų ir šios srities ekspertų, tokių kaip Jack Canfield, Bob Proctor, Dr. John Demartini, Dr Joe Dispenza. Ši mokslų sintezė yra tai, ką Neo pristato savo mokymo programose ir Akademijoje.

Patyriminės kelionės

Didžiulė Neo asmeninio gyvenimo ir asmenybės dalis yra nuotykiai. Ši sritis Neo gyvenime apima keliones, naujų patirčių, kvapą gniaužiančių žmogaus sukurtų pastatų aplankymą. Neo tai akcentuoja kaip nuolatinį mokymasi, kultūrų pažinimą, skonių atradimą ir sąmoningumo plėtimą.

Dar 2022 metais Neo studentai paprašė surengti asmeninio tobulėjimo pobūdžio kelionę. 2023 m. įvyko pirmasis Neo Ross Retreat Meksikoje, Yucatan regione. Įkvėptas šios patirties Neo didžiają dalį savo dėmesio šiandien skiria patyriminių kelionių organizavimui. Neo Ross prekinio ženklo vizija: tapti kokybiškiausių patyriminių kelionių (retreat) organizatoriumi pasaulyje.

Šiandien Neo Ross asortimente galima rasti įkvepiančių vietovių ir viešbučių kolekciją daugiau nei 30tyje pasaulio valstybių.

neo_legenda.png

Neo Ross legenda

Vos per porą metų nuo pirmojo Neo oficialaus pasirodymo Lietuvoje, slapyvardį Neo Ross jau apsupo legendos. Kodėl Neo, o ne Nerijus?

Legenda prasidėjo dar nuo pat mažų dienų. Būdamas vos dviejų metų Nerijus savo vardą tardavo Neva. Tėvai, močiutė, draugai Nerijų vadino Neva praktiškai visą gyvenimą. Kai kurie draugai pradėjo Nerijų vadinti Neo.

 

Šis slapyvardis dar daugiau reikšmės įgavo, kuomet Neo išsikėlė iš Lietuvos. Kiekvieną kartą tardamas savo tikrąjį vardą užsieniečiams, Neo susilaukdavo keistos jų reakcijos? Marius? Narius? Niekas nesugebėjo ištarti. Suprasdamas, kad viešam žmogui tai nėra labai palankus įrankis ir įkvėptas Whoopi Goldberg, kurios tikrasis vardas yra Caryn Elein Johnson, Neo nusprendė savo pasaulinį vardą pakeisti į tą, kuris jam ir taip jau buvo mielas bei artimas nuo pat mažų dienų. 

Atlikęs šešių savaičių tyrimus, apklausas ir pagrindęs savo rezultatus šešiais moksliniais tyrimais, Neo sukūrė 7 raidžių žodžių darinį Neo Ross (Ne - Rijus). Šis žodžių darinys tapo pagrindiniu Neo Ross pasaulinio prekinio ženklo dalimi.

kompas.png
kompas.png
ornamentika_08.png

FILMAS "THE BREAKTHROUGH" 

Šiuo metu Neo kartu su Dr John Demartini ir kitais pasaulinį pripažinimą sulaukusiais psichologijos, žmogaus elgsenos ir veiklos efektyvumo ekspertais kuria filmą "The Breakthrough". 

Filmo režiesiai Patryk & Kasia jau dirbo prie panašių projektų, tokių kaip filmo Leap - The Coaching Movie, filmo Think & Grow Rich, taip pat neseniai išleisto Jungtinių Valstijų Nr 1 lyderystės ekperto Marshall Goldsmith filmo The Earned Life. 

 

Filmo pasaulinė premjera šiek tiek atidėta dėl pasaulinės Pandamejos. Šis filmas planuoja pasirodyti 2023 m. paskutinį ketvirtį.

formai.png
DOMINA DARBAS SU NEO?
Palikite savo kontaktus ir mūsų komanda su jumis susisieks!
bottom of page