top of page
patamsyta.png

GLOBAL IMPACT MASTERMIND

TAPK INFO VERSLO PROFESIONALU

Panaudok savo sukauptas ekspertines gyvenimo žinias ir sukurk įkvepiančią bei pajamas generuojančią veiklą

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui kuris ieško greičiausio ir efektyviausio kelio įkurti naują dar nebandytą veiklą arba išauginti esamą info verslo, įgūdžių pardavimo, kaučingo ar konsultavimo veiklą iki 100 000 eur pajamų per metus. Padedant ir prižiūrint dedikuotai profesionalų komandai.

DAUGIA

GLOBAL IMPACT MASTERMIND SKIRTAS:

IKVEPIANTYS ASMENYS.png

Įkvėptiems asmenims

 

kurie jau suprato, jog pagalba kitiems žmonėms yra nenuginčijamai svarbi jų gyvenimo dalis ir norėtų šią veiklą paversti pajamas generuojančia, tačiau nežino nuo ko pradėti.

KOMANDA.png

Profesionalams

 

kurie dirba esamą darbą ir norėtų sukurti papildomą veiklą arba pasaulinio lygio kaučingo ar konsultavimo praktikas savo esamoje veikloje ar komandoje.

EXPERT.png

Kaučingo, psichologijos,

psichoterapijos, NLP, verslo konsultavimo praktikams

 

kurie jau pradėjo savo veiklą, tačiau pastrigo finansiniame verslo lygmenyje nesiekiant 100 000 Eur.

Jeigu patenki į bent vieną iš šių kategorijų

1.png

PASAULINIO LYGIO PRAKTIKOS INSTRUMENTAI

Šioje srityje sėkmingu tapsi tik tuo atveju, jeigu sugebėsi užtikrinti rezultatą klientams. Global Impact Mastermind pagrindas yra paremtas didžiausią dėmesį skiriant kliento rezultatams. Šių metodų pagalba Neo išplėtė veiklą į 24 valstybes. Tarp jo klientų sėkmingi verslininkai, politikai, kino žvaigdžės ir korporacijų vadovai. Šios praktikos įgalins tave sukurti stulbinantį rezultatą kiekvieną kartą atliekant sesiją su klientu.

2.png

PROFESIONALI BENDRUOMENĖ IR ASMENINĖ PAGALBA

Global Impact Mastermind išskirtinumas yra tai, kad 40 žmonių komanda padės tau kiekviename žingsnyje. Kiekvieną savaitę vykstantys gyvi užsiėmimai su Neo, individualios sesijos su komandos nariais ir patarimai iš studentų, kurie jau peržengė per savo ribotumą ir pasiekė tvarius rezultatus. Kiekvienas naujai prisijungęs narys turi galimybę kartu su Neo sukurti individualią mokymų ir tikslų programą. Ši programa suteiks galimybę pasinaudoti efektyviausiu ir greičiausiu keliu sukurti pajamas ir rezultatus.

3.png

VERSLO SISTEMA IR KONKRETŪS ŽINGSNIAI

Jeigu verslą metaforiškai pavaizduotume kaip automobilį, kuris yra surinktas ir važiuoja su ilga garantija, tai verslą kuriantis žmogus yra šio automobilio surinkėjas. Jeigu automobilis turi 1000 detalių, šių detalių surinkimas gali užtrukti ilgai ir sukurti ne vieną nerimo naktį. Neo Ross ir komanda yra pasiruošę padėti šią dėlionę sudėti žingsnis po žingsnio. Sistemos kurias kursite Global Impact Mastermind yra atrinktos ir būtent šiai verslo sričiai ir užtikrinančios didžiausią finansinę grąžą bei mažiausią laiko ir energijos indėlį.

Kaip Veikia Global Impact Mastermind?

Global Impact Mastermind yra kaučingo ir konsultavimo verslo inkubatorius. Nuo pat pirmųjų žingsnių Neo ir komandos pagrindinis tikslas – padėti sukurti sistemingą ir duplikuojamą planą, kuris padės už įkvepiantį ir žmonijai naudingą darbą gauti nuolatinę finansinę grąžą. Neo misija – padėti kuo daugiau lietuvių įgalinti save ir naudojant unikalius metodus padėti žmonėms pasiekti jų geriausią gyvenimo ir profesijos rezultatą.

Tuo gyvendamas ir kvėpuodamas, Neo sukūrė unikalią sistemą, kurios principu vadovaujasi kiekvienas Global Impact Mastermind studentas. Nesvarbu kokiame lygmenyje šiandien esi, tau ši sistema bus adaptuota individualiai, kad pasiektum maksimalius rezultatus.

Mes priimame tik reikalavimus atitinkančius kandidatus, kurie sukurs pridėtinę vertę bendruomenei. Dirbame ne daugiau kaip su 40 studentų vienu metu. Gali būti, jog šiuo metu visos vietos užimtos.

master_mind.png
neo_10.png
piramide-final.png

SISTEMĄ SUDARO 6 ŽINGSNIAI:

KĄ IŠMOKSI GLOBAL IMPACT MASTERMIND?

SEMINARE TU IŠMOKSI:

1.png

MĄSTYMAS

Mąstymas.

Daugelis įkvėptų žmonių kurie tik pradeda tokio tipo veiklą nesugeba aiškiai įsivardinti ką jie daro, kokiems žmonėms padeda ir kodėl.

 

Kiekvieno Global Impact Mastermind studento kelionė prasideda nuo unikaliausio ir efektyviausio metodo atradimo bei vizijos sukūrimo. Nuo pat pirmų akimirkų naujas studentas įtraukiamas į veiklą, kuri studentui padeda greit ir efektyviai atsirinkti kas jam patinka, o kas ne. Tokiu būdu studentas užsitikrins, kad pamatai ant kurių yra statomas verslas, yra tvirti.

Metodų Meistriškumas

Tiesa, kad ši rinka yra iškreipta ir sudarkyta šarlatanų, mėgėjų, neprofesionalų. Daugelis žmonių šiandien jau bijo išarti žodį „kaučingas“.

 

Global Impact Mastermind studentai skiria didžiausią dėmesį tapti išskirtiniais savo metodų ir gebėjimų sukurti rezultatą atžvilgiu. Tokio tipo specialistai išsiskiria iš minios, o po kiekvienos efektyvios sesijos – klientai trokšta rekomenduoti savo draugus ir aplinkinius. Šioje platformoje Neo suteikia galimybę gauti sertifikatus, užtikrinančius suteikiamų paslaugų kokybę.

2.png

METODŲ MESTRIŠKUMAS

3.png

PRODUKTO KŪRIMAS

Produkto kūrimas

Daugelis šios veiklos specialistų užstringa arba pasiduoda pardavinėdami sesijas, kurios dažnu atveju – niekam neįdomios. Sesijas perka tik 1 žmogus iš 100.

Greičiausias ir efektyviausias būdas parduoti savo paslaugas yra šias paslaugas „produktizuoti“. Tai reiškia, kad kiekvienas paslaugų ar sesijų paketas įgyją aiškumą kokį poreikį ar problemą jis sprendžia. Tokiam produktui sukuriamas laikotarpis, kainodara, potencialus klientas, erdvės kur klientus rasti. Tik parduodant problemos sprendimą specialistai gali užtikrinti ilgalaikio ir tvaraus verslo rezultatus.

Rinkodara ir skaitmeninis marketingas

Dažnu atveju šios veiklos specialistai nesugeba užtikrinti nuolatinio ir pastovaus klientų srauto į savo veiklą. Nepastovumas atneša nerimą, erzulį ir dažnu atveju galvos skausmą.

Global Impact Mastermind savaitiniuose mokymuose ypatingai daug laiko skiriame rinkodaros strategijoms, veiksmams, taip pat skaitmeninio marketingo strategijoms, mokamai ir nemokamais būdais užtikrinti pastovų klientų srautą, kad veikla išlaikytų jūsų pagrindinius poreikius ir leistų koncentruotis į tai, kas jums patinka labiausiai.

4.png

RINKODARA IR SKAITMENINIS MARKETINGAS

5.png

ĮTAKINGŲ PARDAVIMŲ FORMULĖ

Įtakingų pardavimų formulė

Atsiradus potencialiems klientams, dažnu atveju šios srities specialistai puola agresyviai pardavinėti savo produktus, paslaugas ar sesijas, tokiu būdu akimirksniu sudegindami potencialų klientą ir užtikrindami, kad jis niekada nebegrįš.

Global Impact Mastermind pristatomos pardavimo strategijos yra solidžios, profesionalios, įtaiga formuojančios ir leidžiančios klientui pasirinkti geriausią alternatyvą be spaudimo. Tik tokiu būdu specialistai gali išlaikyti klientą, auginti vertės krepšelį, ir didinti pajamas. Kai kurie Neo Ross klientai dirba jau 6 metus, gaudami neįkainojamą vertę ir mokėdami didžiulius honorarus. Jums tikrai nereikės tapti tuo „dar vienu įkyriu pardavėju, pardavinėjančiu orą“. Jūs tapsite pasaulinio lygio ekspertais.

Procesai ir komanda

Atlikus visus žignsius, kuomet pajamos pasiekia 10 000 – 20 000 eur per mėnesį atsiranda naujas augimo etapas, kuris prasideda nuo sąstingio ir užstrigimo.

Global Impact Mastermind komandoje išmoksite koncentruotis tik į aukščiausio prioriteto ir aukščiausios vertės darbus, tuo pačiu kitus darbus deleguodami komandos nariams. Kaip rasti teisingus komandos narius, kaip atskirti ar komandos narys yra teisingas, kaip sukurti procesą ir standartą kuriuo vadovausis visi nauji komandos nariai? Priėjus šį žignsį mes pereiname į tikro verslo kūrybą – galimybę geriausiu būdu išreikšti save ir sukurti mylimą paslaugą pasauliui.

6.png

PROCESAI IR KOMANDA

GIM STUDENTŲ REZULTATAI

trustpilot-two-line-dark copy.png
ratas_02.png
greta.png

Greta Pakerienė

zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png

Žodžiais sunku nusakyti, kaip ​​Global Impact Mastermind (GIM) pakeitė mano gyvenimą, požiūrį, motyvaciją, veiksmus ir rezultatus. Pasikeitė ne tik profesinis, tačiau ir asmeninis gyvenimas. Iki GIM mokymų jaučiau, kad mano verslas ir aš pati visiškai stagnuoju. Viskas tarsi gerai, tačiau nei laimės ar pasitenkinimo nebuvo. Pradėjus mokymus, kuriuose vyko pokyčiai nuo verslo statymo iki asmeninės evoliucijos, taikant meistriškus įrankius gyvenime ir versle, prasidėjo esminiai mano gyvenimo pokyčiai.
Šie mokymai padėjo atrasti save kaip asmenybę ir tuomet gyvenimas pradėjo dėliotis į "dėžutes". Ypač vertinga buvo perprasti žmogaus mąstymo modelius, įvarias metodikas ir praktikas, kurios padeda iki pat dabar. Įvaldžiusi mokymuose duodamus verslo ir asmenybės ugdymo modelius bei įrankius - juos sėkmingai taikau nuolat.
Vos pradėjus mokymus, prasidėjo gyvenimo "stebuklai": gerėjo santykiai šeimoje, verslo vystymas įgavo pagreitį, aplinkoje atsirado tinkamų žmonių, o pati įgavau pasitikėjimo ir kompetencijų verslo vystymui bei asmeninių resursų - laiko, pinigų, energijos valdymui. Esminis progresas tame, kad rezultatai, kuriuos turiu šiandien - kalba patys už save. Nuoširdus ačiū už galimybes ir pokyčius, kurie vyksta mano gyvenime iki dabar!

ratas_02.png
vaiva.png

Vaiva Langė

zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png

Atėjau į GIM su tikslu gauti palaikymą ir žinių kaip siekti savo tikslų, susijusių su koučingo veiklos statymu. Gavau tiek ir dar daugiau. Čia gavau ne tik profesionalias žinias kaip kurti koučingo produktus ir statyti savo veiklą. Čia gavau ir savo emocinių blokų esančių mano kelyje suskaldymą. Dabar su didesniu pasitikėjimu savimi bei savo produktu aš drąsiai einu ten, kur veda mano širdis! Neo dėka, apsijungia širdis, kūnas ir protas į vieną vardan bendro tikslo.  

GIM renkasi žmonės, kuriems saviugda yra prioritetas, todėl labai lengva kurti ryšį su bendraminčiais, surasti naujų draugų bei kurti bendrus projektus.  

Dėkinga Neo ir visai komandai už sukurtą erdvę, kurioje galime būti visi unikalūs ir augdami po vieną augame visi kaip bendruomenė.

ratas_02.png
kiarolis.png

Karolis Kazlauskas

zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png

Global Impact Mastermind yra viena geriausių mano patirčių. Per 3mėn. nuo įstojimo į akademiją dėka nuostabios bendruomenės bei mentorių sugebėjau koučingą ir konsultavimą paversti mylima veikla generuojančia man geras pajamas. Išmokau ne tik efektyviai padėti kitiems žmonėms, bet ir sugebėjau transformuoti save kaip asmenybę, įgavau daugiau pasitikėjimo savimi, galų gale turėjau aiškią viziją bei veiksmų planą kaip tai įgyvendinsiu. 

ratas_02.png
arturas2.png

Artūras Samulis

zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png
zvaigzde2.png

Gyvenimas iki atrandant GIM ir jį atradus skiriasi kaip diena ir naktis. GIM - tai aukšto sąmoningumo siekiančių profesionalų klubas, kuriame padededami Neo Ross augame ne procentais, o kartais.

KĄ GAUSITE PRISIJUNGĘ?

1.png

INDIVIDUALI SESIJA SU NEO ROSS

ratas_01.png

Šios sesijos metu sukursite

verslo strategiją ir suplanuosite pirmuosius žingsnius, kurie padės per 90 dienų pasiekti pirmąjį norimą rezultatą.

Vertė

750 eur.

2.png

200 + VALANDŲ ĮRAŠYTŲ PASKAITŲ IR MOKYMŲ DUOMENŲ BAZĖ

ratas_01.png

Ši duomenų bazė skirta

verslo kūrimui, metodų meistriškumui, marketingo sistemų suvokimui ir pardavimų auginimui.

Vertė

2500 eur.

3.png

NEMOKAMI RENGINIAI
TRIS KARTUS PER METUS IR NUOLAIDAS

ratas_01.png

Bilietai į renginius Proveržio Vakaras dovanojami.

Bilietai į Proveržio Savaitgalį 25% pigiau

Vertė

450 eur.

4.png

PRIVATI WHATSAPP STUDENTŲ GRUPĖ

ratas_01.png

Šioje grupėje vyksta

įvairos diskusijos, susitikimai, naujos pažintys ir įkvepiančios istorijos. Du kartus per metus mes pristatome specialų konkursą, kurio metu viena komanda turi galimybę laimėti dovanų kuponus iki 1500 Eur.

Vertė 3000 eur.

5.png

PAPILDOMŲ MOKYMŲ BIBLIOTEKA ANGLŲ KALBA

ratas_01.png

Vertė

1500 eur.

Norintiems tapti

geriausiais specialistais, mes dalinamės specialiais įrašais, tarp kurių rasite ir garsiasias Tonny Robins asmenines intervencijas ir praktikas su klientais.

PROVERŽIO ISTORIJOS: 
Rezultatai kalbantys patys už save...
formai.png
NORITE GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS APIE GLOBAL IMPACT MASTERMIND?
Užpildykite formą ir mūsų komanda su jumis susisieks!
Susisiekti
bottom of page