top of page
ruinas-arqueológicas-yucatán.jpg

7 DIENŲ TRANSFORMACIJOS PATIRTIS SU NEO ROSS

GYVENIMO KELIONĖ: MEXICO

YUCATAN, MEXICO | 2025 M. SAUSIO 11 - 17 D.

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško nepamirštamo nuotykio, transformacijos, gyvenimą keičiančių patirčių ir išskirtinių prisiminimų visam gyvenimui...

Per šias 9 dienas, mūsų komanda atskleis gražiausias Meksikos regionų Yucatan ir Quintana Roo vietas, nepamirštamas vietinės kultūros detales, dvasingumo kupinas ceremonijas, stulbinantį architektūrinį paveldą, kvapą gniaužiančią gamtą, maisto kultūrą ir patirtis, kurios prieinamos tik vietiniams gyventojams. Šalia to, kiekvieną dieną pasinersime į specialius planavimo pratimus, kurie padės matyti platesnę gyvenimo perspektyvą ir suplanuoti įkvepiančius metus.

Dauia info
IMG-20230122-WA0009 (1).jpg
neo_08.png

Mexico Retreat Legenda

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Viena iš aukščiausių Neo Ross vertybių yra Nuotykiai. Kiekvienais metais didžiulę savo laiko, energijos ir finansų dalį Neo paskiria naujų vietų atradimui, tyrinėjimui ir įdomiausių patirčių išbandymui. 

Laikui bėgant, Neo atrado naują įvkėpimą pasidalinti šiomis patirtimis su savo artimiausiais žmonėmis - savo studentais.

Daugelį metų iš eilės Neo praleidžia žiemą Mexikoje. Per laiką čia jis susipažino su išskirtiniais asmenimis, kurie ir taip turtingą Meksikos kultūrą praturtina dar labiau. Vienas iš jų - Roberto. Šis asmenuo turėjo svajonę - vieną dieną turėti autentišką Meksikietišką namą (hacienda), kurioje tvyrautų gydanti energija. Po daugelio metų paieškų jis savo viziją išpildė. Šiandien, šioje haciendoje vyksta Neo Ross Mexico Retreat.

Jungle River

PATIRTIS PALIEČIANTI SIELĄ, PROTĄ IR KŪNĄ...

9 SPALVOTOS DIENOS, KURIOS GARANTUOTAI PALIKS VIENĄ DIDŽIAUSIŲ ĮSPŪDŽIŲ TAVO GYVENIME.

1.png
5.png
3.png
7.png
12.png

ATSISIŲSKITE DETALIĄ RENGINIO INFORMACIJĄ IR DIENOTVARKĘ

AKIMIRKOS KURIŲ NIEKADA NEPAMIRŠIME...

IR NUOTYKIAI, KURIŲ NIEKADA NEATSIBOS PASAKOTI.

Woman in a Natural Stream
MEXICO RETREAT DALYVĖS ISTORIJA:
Įsigyti
ae91633b-city-72322-1697de0a9c1.jpg
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Asmenys, kurie atitiks šios kelionės kriterijus ir lūkesčius bus pakviesti ir turės galimybę sudalyvauti.
bottom of page