top of page
2C4A1308_edited.jpg

PROVERŽIO SAVAITGALIS

VEIKLOS, FINANSŲ IR ASMENINIO GYVENIMO TRANSFORMACIJA

 

2024 M.  BALANDŽIO 20 - 21 D. THE BLOOMSBURY HOTEL, LONDON

2024 M. RUGSĖJO 20 - 22 D. ​GRAND HOTEL VILNIUS

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško gilesnio supratimo apie save, tvirtesnės prasmės ir aiškesnės vizijos savo veikloje, augančių profesinių ir asmeninių rezultatų, didesnės finansinės grąžos už savo atliktą darbą ir prasmingų pažinčių bei prasmingai praleisto laiko...

Mažiau nei per 3 dienas, mūsų komanda padės tau suvokti kodėl ir kaip tu ir tavo aplinka priima sprendimus, iš kur atsiranda vidinė motyvacija ir įkvėpimas veikti ir ką daryti kai jos nebelieka. Šio renginio metu atrasi savo veiklos viziją, o jeigu jau ją turi - praplėsi ir įgausi daugiau įtakos. Ši vis didėjanti įtaka tau padės auginti tavo profesinius ir asmeninius rezultatus visose gyvenimo srityse. Tai atlikti su keliomis dešimtimis asmenų, 30-ties valandų patirtyje, kupinos mokslo, principų, praktinių pratimų ir asmeninių patirčių.

Dauia info

SUSTIPRINK SAVO ESYBĘ

Dažnai sėkmė gyvenime turi savo kainą: daugelis žmonių vydamiesi veiklos ar finansinę sėkmę pameta savo esybę, gyvenimo prasmę ir viziją. 

 

Senovės Egiptiečiai tikėjo, kad materija be dvasios yra nejudri, kaip ir dvasia be materijos yra neišreiškiama. Norint sukaupti tikrąjį gyvenimo turtą būtinos abi funkcijos: tiek dvasinė prasmė, tiek materialiosios gėrybės. 

Per šias tris dienas tu iš naujo atrasi savo vidinį troškimą, pagilinsi savo gyvenimo esmės suvokimą, atrasi vidinės motyvacijos šaltinį, ir sukursi aiškią gyvenimo ar veiklos viziją. Šis atradimas tau padės išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir materijos siekiant tikslus.

AKTYVUOK VERTĖS AUGIMĄ

Jau greičiausiai pastebėjai, kad kiekvienas naujas tavo asmeninio gyvenimo ir veiklos etapas reikalavo naujo mąstymo lygio. Kad įgytum šį mąstymo lygį tau pirma teko nugalėti tavo ribojančius įsitikinimus  - dažnu atveju perprogramuoti mąstymą iš esmės. Ši nauja paradigma leido tau pasiekti norimus rezultatus.

Renginio "Proveržio Savaitgalis" metu, kartu su grupe įkvepiančių žmonių, pasinersime į stipriausius tavo ribojančius įsitikinimus, pašalinsime emocines įkrovas kurios tau trugdo peršokti į dar aukštesnį lygį, ir įsigilinsime į Harvard Business School sistemas bei taktikas, kurias naudoja sėkmingiausios pasaulio organizacijos. Ši transformacija palies tavo artimus žmonęs, komandą, kolegas, partnerius ir netgi klientus.

ATRAKINK GYVENIMO TURTĄ

Dažnu atveju turto savoką suprantame finansine išraiška. Vien tik finansinio turto siekimas ilgainiui gali tapti nuobodus ir nekelti tiek daug džiaugsmo, kiek jo buvo pradžioje. Kai kuriems asmenims šios varžytinės niekuomet nesibaigia, keldamos papildomą stresą ir tokiu būdu įkalindamos asmenį į nesibaigiantį trūkumą.

Proveržio Savaitgalio metu išmoksi pritaikyti universalius principus ir savo turtą paskirstyti gyvenimo srityse, kuriose galimai šiandien jo trūksta. O jeigu manai, kad šiandien neturi turto - mes tau padėsime atrasti kurioje formoje jis šiandien sukauptas: gal tai žinių forma, gal socialinė forma, gal sveikatos ar grožio forma. Kuomet atrasime šią naują turto formą, sukursime viziją ir planą kokiu būdu šią turto formą galėsi paversti į siekiamą finansinį uždarbį.

SUSTIPRINK SAVO PAŽINČIŲ RATĄ

Veiklos kūrimas ir asmeninis augimas dažnai yra vieniša kelionė. Iš pradžių žmonės esamoje aplinkoje prieštarauja tavo siekiams, o vėliau ir teisia juos. Retas žmogus pasiryžta ir toliau siekti savo tikslų, savo vizijos. Tiesa yra ta, kad ši kelionė gali tapti vieniša ir nesuprasta.

Per šias beveik tris dienas tu susipažins su įdomiais žmonėmis, kurių gyvenimas jau demonstruoja pasiekimus ir žinių troškimą. Į Proveržo Savaitgalį dalyviai dažnai atvyksta ir iš užsienio. Kiekvienas žmogus unikalus, turtingas savaip ir turi pasiūlyti unikalią vertę ir tapti šios transformacijos liudininku ar liudininke. Pastebėjome, kad šiame renginyje dalyvaujantys asmenys tampa artimais draugais ilgam laikui.

ps4.jpg
ps1.jpg

Kas yra proveržio savaitgalis?

Proveržio Savaitgalis yra autorinis mano renginys. Nuo 2021 m. šią patirtį jau patyrė beveik 300 lietuvių Vilniuje ir Londone. Net 35% dalyvių sugrįžta antrą kartą ir apie 20% sugrįžta trečią ir daugiau kartų. Šie skaičiai mane ir mūsų komandą įkvepia dar labiau tobulinti šią patirtį kiekvieną kartą.

Proveržio Savaitgalis - tai patirtis, kuri įgalina kiekvieną asmenį atrasti ar sustiprinti savo gyvenimo kryptį, šią gyvenimo kryptį paversti įkvepiančia gyvenimo viziją, o šią viziją paversti konkrečiu veiksmų planu. Šios patirties metu taip pat išmoksi unikalų ir efektyvų asmeninės transformacijos metodą. Šis metodas tau padės pašalinti kasdienes kliūtis ir pasiekti norimą gyvenimo ir veiklos viziją dar greičiau.

Šis renginys yra orientuotas į žmonęs siekiančius atrasti daugiau prasmės savo veikloje, didinti savo veikos ir asmeninio gyvenimo rezultatus bei didinti savo materialujį turtą.

Kurdamas Proveržio Savaitgalio programą remiuosi vienais stipriausių ir efektyviausių metodų pasaulyje, skirtų asmenybės transformacijai, smegenų neuroplastiškumui, veiklos ir turto kaupimo strategijoms, emociniam intelektui ir kūrybiniam potencialui lavinti. Šių metodų autoriai - visą gyvenimą šiam mokslui paskyrę ekspertai.

Įgijęs stiprų pagrindą asmenybės transformacijai toliau tęsiau savo studijas prestižiniuose pasaulio universitetuose. Norėjau suprasti kokią įtaką vadovo ar veiklos savininko vizija daro darbuotojams ir organizacijai, kaip ją mato klientai ir darbuotojai. Šias žinias atradau prestižiniuose pasaulio universitetuose Harvard Business School ir Stanford University.

Šis kasdienis žinių ieškojimas, nuolatinis mano programų tobulinimas ir kasdienė akistata su žmogaus transformacija tapo mano gyvenimo misija. Nėra nieko prasmingiau kaip matyti žmonių šyspenas ir girdėti dėkingumo kupinas istorijas apie mūsų studentų gyvenimuose vykstančius teigiamus pokyčius.

 

Šiandien kviečiu tave tapti dar viena sėkminga ir šypseną keliančia istorija…

MES ESAME PASIRUOŠĘ TAPTI TAVO PROVERŽIO 
LIUDININKAIS...

Nors daugiausiai dėmesio Proveržio Savaitgalio metu skiriame Veiklos, Finansų ir Asmenybės transformacijai, ši patirtis turės teigiamą įtaką visoms tavo gyvenimo sritims.

ratas_01.png
1.png

DVASINGUMAS

PRIEŠ

Neaiški gyvenimo prasmė, nuolatinis blaškym asis tarp galimybių.

PO

Nenugalimas užtikrintumas gyvenimo kelyje ir aiški misija.

2.png
ratas_01.png

INTELEKTAS

PRIEŠ

Universitetinės žinios, ribotas mąstymas, laipsnių svarba.

PO

Universalios žinios, platus mąstymas, atrakintas potencialas.

ratas_01.png
3.png

KARJERA IR VEIKLA

PRIEŠ

Priklausomybė nuo darbdavio, ribotos atostogos.

PO

Pasirinkimo laisvė, gyvenimas tampa tarsi nesibaigiančios atostogos.

4.png
ratas_01.png

FINANSAI IR TURTAS

PRIEŠ

Daugiau mėnesio pinigų pabaigoje.

PO

Daugiau pinigų mėnesio pabaigoje.

5.png
ratas_01.png

SANTYKIAI

PRIEŠ

Problematiški santykiai, dramos, vienas kito prioritetų nesupratimas ir negerbimas.

PO

Įtakinga partnerystė, darnumas, besąlygiškas vienas kito supratimas.

6.png
ratas_01.png

SOCIALINĖ ĮTAKA

PRIEŠ

Kitų žmonių nuomonė svarbesnė.

PO

Vidinis užtikrintumas pranoksta išorės abejones.

7.png
ratas_01.png

SVEIKATA IR ENERGIJA

PRIEŠ

Trūksta energijos, dažnai puola ligos.

PO

Vakare daugiau jėgų nei ryte, stiprus imunitetas, retas sergamumas.

PATIRTIS ĮAMŽINTA FILME

Pasaulinė premjera 2024 m.

Šiuo metu Neo kartu su Dr John Demartini ir kitais pasaulinį pripažinimą sulaukusiais psichologijos, žmogaus elgsenos ir veiklos efektyvumo ekspertais kuria filmą "Breakthrough". ​Šio dokumentinio filmo tikslas - pademonstruoti asmenines transformacijas, kurias patyrė Neo ir jo kolegų klientai.

 

Filmo režiesiai Patryk & Kasia jau dirbo prie panašių projektų, tokių kaip filmo   Think & Grow Rich, taip pat Jungtinių Valstijų Nr 1 lyderystės ekperto Marshall Goldsmith filmo The Earned Life. 

 

Filmo kadruose įamžintos Proveržio Savaitgalio akimirkos Lietuvoje ir Londone.