top of page

9 DIENŲ TRANSFORMACIJOS PATIRTIS SU NEO ROSS

GYVENIMO KELIONĖ: 
COSTA RICA

SANTA TERESA, COSTA RICA | 2024 M. SAUSIO 27 -  VASARIO 4 D.

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško nepamirštamo nuotykio, transformacijos, gyvenimą keičiančių patirčių ir išskirtinių prisiminimų visam gyvenimui...

Per šias 9 dienas, mūsų komanda atskleis gražiausias Costa Ricos regiono Santa Teresa vietas, nepamirštamas vietinės kultūros detales, dvasingumo kupinas ceremonijas, stulbinantį architektūrinį paveldą, kvapą gniaužiančią gamtą, maisto kultūrą ir nuotykius. Šalia to, kiekvieną dieną pasinersime į specialius planavimo pratimus, kurie padės matyti platesnę gyvenimo perspektyvą ir suplanuoti įkvepiančius metus.

Dauia info
330924250_1290676044995436_6615187515990760917_n_edited.jpg
neo_08.png

Gyvenimo Kelionės Legenda

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Viena iš aukščiausių Neo Ross vertybių yra Nuotykiai. Kiekvienais metais didžiulę savo laiko, energijos ir finansų dalį Neo paskiria naujų vietų atradimui, tyrinėjimui ir įdomiausių patirčių išbandymui. 

Laikui bėgant, Neo atrado naują įvkėpimą pasidalinti šiomis patirtimis su savo artimiausiais žmonėmis - savo studentais.

Iš visų lankytų pasaulyje vietų, Costa Rica be abejonės paliko vieną didžiausių įspūdžių. Džiunglės, kupinos unikalių gyvūnų, ugnikalniai, legendiniai miestai, kriokliai ir ,žinoma, Ramusis Vandenynas paliks įspūdį kiekvienam aplankiusiam šią šalį. Po sėkmingos pirmosios Gyvenimo Kelionės Meksikoje, Neo Ross komanda pristato antrąjį nuotykį, kuris vyks vienoje magiškiausių Costa Ricos vietų - Santa Teresa, prabangioje ir kvapą gniaužiančioje viloje.

Jungle River

PATIRTIS PALIEČIANTI SIELĄ, PROTĄ IR KŪNĄ...

9 SPALVOTOS DIENOS, KURIOS GARANTUOTAI PALIKS VIENĄ DIDŽIAUSIŲ ĮSPŪDŽIŲ TAVO GYVENIME.

1.jpg
3.jpg
5.jpg
8.jpg
11.jpg

ATSISIŲSKITE DETALIĄ RENGINIO INFORMACIJĄ IR DIENOTVARKĘ

AKIMIRKOS KURIŲ NIEKADA NEPAMIRŠIME...

IR NUOTYKIAI, KURIŲ NIEKADA NEATSIBOS PASAKOTI.

Woman in a Natural Stream
GYVENIMO KELIONĖS DALYVĖS ISTORIJA:
Įsigyti
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Asmenys, kurie atitiks šios kelionės kriterijus ir lūkesčius bus pakviesti ir turės galimybę sudalyvauti.
bottom of page