top of page
Background 1 (1920 × 560 px).png

TIKROS STUDENTŲ PROVERŽIO ISTORIJOS

Įkvėpusios dešimtis tūkstančių žmonių visame pasaulyje...

Laidos pašnekovė Neringa yra viena sėkmingiausių tinklinės rinkodaros  lyderių pasaulinio dydžio organizacijoje Monat. Šioje laidoje Neringa dalinasi savo patirtimi: nuo ko pradėjo, kokie svarbiausi sprendimai jai padėjo pasiekti tokio titulo ir kokias praktikas ji taiko išspręsti iššūkius, kurie pasitaiko mūsų kasdienybėje.

Artūras, ilgametis pardavimų specialistas ir Atominių Žmonių klubo įkūrėjas, šiame interviu dalinasi praktiniais žingsniais kurie jam padėjo du kartus viršyti sau išsikeltus tikslus ir nepasiduoti net ir sunkiausiomis akimirkomis. Artūro patirta transformacija dirbant su Neo jau palietė tūkstančius žmonių, o jo atrastas tikrasis pašaukimas - tik pradžia.

Arnas - vienas įtakingiausių žmonių asmeninio augimo srityje Lietuvoje, verslininkas ir investuotojas. Šiame interviu Arnas dalinasi savo didžiausiais atradimais, kurie santykių krizės metu leido atrasti didžiausią įkvėpimą. Arnas, kartu su Neo - vieninteliai Lietuvoje profesionalūs Demartini Metodo taikytojai - dalinasi įkvepiančiomis studentų transformacijos istorijomis.

Per metus aplankiusi net keturis Proveržio Savaitgalius, Asta dalinasi savo unikalia patirtimi ir įkvepiančia transformacija. Asta šiuo metu dirba vienoje garsiausių interjero detalių kompanijoje Poliform. Užimanti aukštas pareigas, Asta niekuomet nepritrūksta ambicingų tikslų. Šiame interviu Asta dalinasi savo sėkmės paslaptimi ir pratimais, kuriuos taiko kasdien.

Nuo pat pirmųjų pamokų Global Impact Mastermind programoje, Karolis patyrė didžiulę transformaciją, kuri apvertė jo metus aukštyn kojomis. Atsiradusi aiški gyvenimo kryptis, nenugalimas užtikrintumas ir neblėstanti vidinė energija ir vis didėjanti finansinė grąža Karolio gyvenimą pavertė ilga ir laiminga nesibaigiančia istorija. 

Ilgai ieškojusi savo gyvenimo esmės ir krypties kuri ją įprasmintų, Greta sugebėjo išnarpliotį šį klausimą ir patirti įkvepiančią transformacija. Šiandien Greta yra neatpažįstama savo aplinkai, spindinti įkvėpimu, aukšta energija ir aiškia kryptimi, padeda kiekvienam sutiktam asmeniui patirti Proveržį įvairiose gyvenimo srityse.

Aurimas, puikiai žinomas kaip Audioteka.lt įkūrėju, šiame interviu dalinasi įkvepiančiu pokalbiu su Neo, po kurio netikėtai gimė Proveržio Trilogijos projektas. Šiandien, į lietuvių kalbą išverstos trys pagrindinės Dr. Demartini knygos yra dovana lietuvių bendruomenei. Šiame interviu išgirsite kaip vystėsi šis projektas ir kas dar laukia ateityje.

Solveiga yra išskirtinis Proveržio pavyzdys. Per greičiau nei metus sugebėjusi įkurti ir išsplėsti kaučingo veiklą, Solveiga jau pozityviai įtakojo dešimtis tūkstančių savo studenčių. Šiame interviu išgirsite kokius žingsnius darė Solveiga ir iš kur ji sėmėsi įkvėpimo, drąsos, vidinės energijos ir aiškaus žinojimo kurti savo veiklą.

Pasak Rūtos, kiekvienas mes turime dovaną, tik ne visi iki šiol išmokome ją išpakuoti. Neo nuo pat pirmos akimirkos stebėjo Rūtos transformaciją. Tai, ką Rūta pasiekė ir kuo tapo yra išskirtinis pavyzdys. Šiame interviu Rūta dalinasi savo asmeninio augimo keliu: ką jai teko suvokti, kokius metodus ir praktikas ji taikė šią transformaciją patirti ir kaip ji šiandien padeda kitiems.

Kodėl asmenys turintys sėkmingą karjerą pradeda ieškoti didesnės prasmės ir gilesnių atsakymų? Pašnekovas yra išskirtinis ir įkvepiantis karjeros transformacijos pavyzdys. Šioje Proveržio Istorijoje vienas pirmųjų Neo Ross komandos Lietuvoje narių Darius Čeika dalinasi savo istorija iki Proveržio ir kaip jo gyvenimas pradėjo keistis po Proveržio. 

formai.png
DOMINA DARBAS SU NEO?
Palikite savo kontaktus ir mūsų komanda su jumis susisieks!
bottom of page