top of page
ae91633b-city-72322-1697de0a9c1_edited.jpg

NEO ROSS AUTORINIS RENGINYS

ULTIMATE FREEDOM

YUCATAN, MEXICO
2025 M. SAUSIO 18 - 24 D. | 2025 M. VASARIO 8 - 14 D.

ornamentika_08.png

Jeigu tu esi gyvenimo prasme paremtos veiklos savininkas ar savininkė, o galbūt šiandien dirbi darbą nuo kurio pavargai ir viduje jauti, kad savo sielos gelmėse turi daugiau dovanų nei atradai iki šiol ir ieškai būdo transformuoti savo esamą profesiją į tokią, kuri suteiks daugiau pilnatvės, daugiau džiaugsmo ir maksimalią laisvę daryti tai ką myli?

Kviečiu tave prisijungti į šį nuotykį Meksikos džiunglėse, nuotykį kupiną atradimų, unikalios Meksikos kultūros, kokybiškos edukacijos, pajamų kūrimo modelių, gyvybingumo, energijos aktyvavimo ir nepamirštamų Meksikos vietovių. Visa tai - žmonių kompanijoje, kurie taps tavo draugais visam gyvenimui.

Dauia info

Retreat patirtis yra vienas efektyviausių būdų patirti norimą gyvenimo arba veiklos transformaciją.
Atsakyk man ar tai tu?

Tu mėgaujiesi patirtimis kurios atveria širdį, paliečia sielą, išspaudžia dėkingumo ar įkvėpimo ašarą ir įkvepia noru gyventi maksimalų ir neribojantį gyvenimą?

Tu tiki, kad tavo veikla, profesija ar verslas yra ne tik pinigų gaminimo mašina, bet ir tavo geriausias ir efektyviausias būdas išpildyti tavo dvasinį pašaukimą?

Tave įkvepia kitų žmonių rezultatai, sėkmės istorijos, "geras vibe" ir tu nori būti įkvėpimas kitų žmonių teigiamiems pokyčiams?

Tu laikaisi atokiau nuo masinių vietovių, turistinių objektų, žmonių gausos ir ieškai butikinių patirčių mažoje, tačiau kokybiškoje aplinkoje?

Tu trokšti laisvės nuo esamos aplinkos, rutinos, darbo ar žmonių, kad galėtum turėti asmeninio laiko ir iš įkrauti savo kūrybiškumą, produktyvumą ir susigrąžinti aukštą energiją?

Tau patinka erdvės, kuriose tu gali susipažinti su įkvepiančiais ir daug pasiekusiais žmonėmis, kurių tarpe atsiranda naujos galimybės asmeniniam ir profesiniam gyvenimui?

Jeigu tavo atsakymas yra TAIP į bent vieną iš aukščiau paminėtų punktų, o gal visus?
NEO ROSS ULTIMATE FREEDOM patirtis yra sukurta būtent tau.

ATRASK SAVO ĮKVĖPIMO ŠALTINĮ

Dažnai sėkmė gyvenime turi savo kainą: daugelis žmonių vydamiesi veiklos ar finansinę sėkmę pameta savo esybę, gyvenimo prasmę ir viziją. 

 

Senovės Egiptiečiai tikėjo, kad materija be dvasios yra nejudri, kaip ir dvasia be materijos yra neišreiškiama. Norint sukaupti tikrąjį gyvenimo turtą būtinos abi funkcijos: tiek dvasinė prasmė, tiek materialiosios gėrybės. 

Per šias  dienas tu iš naujo atrasi savo vidinį troškimą, pagilinsi savo gyvenimo esmės suvokimą, atrasi vidinės motyvacijos šaltinį, ir sukursi aiškią gyvenimo ar veiklos viziją. Šis atradimas tau padės išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir materijos siekiant tikslus.

TRANSFORMUOK VEIKLĄ

Jau greičiausiai pastebėjai, kad kiekvienas naujas tavo asmeninio gyvenimo ir veiklos etapas reikalavo naujo mąstymo lygio. Kad įgytum šį mąstymo lygį tau pirma teko nugalėti tavo ribojančius įsitikinimus  - dažnu atveju perprogramuoti mąstymą iš esmės. Ši nauja paradigma leido tau pasiekti norimus rezultatus.

Galbūt šiandien jau turi veiklą, kuri tave tenkina, tačiau nori įgauti daugiau laiko ir laisvės keliauti ar užsiimti savo hobiu? Galbūt esi profesinėje kryžkelėje ir jauti, kad sekanti tavo veikla galėtų būti skaitmeninė? Renginio ULTIMATE FREEDOM metu Neo Ross kiekvieną dieną pristatys praktines užduotis, kurių metu tu atrasti efektyviausią būdą paversti savo gyvenimo esmę ir viziją į pajamas generuojančią veiklą. Renginį paliksi su konkrečiu veiksmų planu, kurį grįžus beliks įgyvendinti.

PATIRK NEPAMIRŠTAMUS NUOTYKIUS

Į Meksiką sugrįžtame kiekvienais metais. Ši šalis yra įspūdingo grožio, gardžios virtuvės, senovės architektūros paveldo, gamtos, džiunglių ir šiltų žmonių mišinys. Yucatan regionas yra kupinas gamtos stebuklų ir įspūdingų vietovių.

Renginio ULTIMATE FREEDOM metu kiekvieną dieną keliausime į skirtingas Yucatan vietoves. Aplankysime garsiuosius urvus su natūralaus vandens baseinais, taip pat vieną iš pasaulio stebuklų Chichen Itza, mėgausimės gardžiomis vakarienėmės, paruoštomis talentingų šefų. Paskutines dvi dienas praleisime ypatingo grožio saloje Holbox. Ši sala nustebina mūsų renginių dalyvius kiekvienais metais.

SUSTIPRINK SAVO PAŽINČIŲ RATĄ

Veiklos kūrimas ir asmeninis augimas dažnai yra vieniša kelionė. Iš pradžių žmonės esamoje aplinkoje prieštarauja tavo siekiams, o vėliau ir teisia juos. Retas žmogus pasiryžta ir toliau siekti savo tikslų, savo vizijos. Tiesa yra ta, kad ši kelionė gali tapti vieniša ir nesuprasta.

Per šias 7 dienas tu susipažinsi su įdomiais žmonėmis, kurių gyvenimas jau demonstruoja pasiekimus ir žinių troškimą. Į mūsų organizuojamus retreats dalyviai susirenka iš viso pasaulio. Kiekvienas žmogus unikalus, turtingas savaip ir turi pasiūlyti unikalią vertę ir tapti šios patirties bendrakūrėju. Pastebėjome, kad šiame renginyje dalyvaujantys asmenys tampa artimais draugais ilgam laikui.

neo_08.png
zannier.jpg

Kas yra Neo Ross Retreat?

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Įkvėptas "Fours Seasons" viešbučių tinklo siūlomos patirties „The Journey of a Lifetime“ patirties, pristatau individualiai pritaikytas patirtis veikliems asmenims, kūrėjams ir profesionalams. Šių patirčių metu daugiausia dėmesio skiriame trims mūsų egzistencijos lygiams: sielai, protui ir kūnui.

 

Kurdamas Retreat patirtį, pirmiausiai stengiuosi užtikrinti, kad kiekviena veikla į kurią pasinersime, kiekviena patirtis, kurią patirsime, kiekvienas jausmas ir emocija giliai paliestų kiekvieną dalyvį ir sukurtų nepaprastą prisiminimą – vienintelį visam gyvenimui. Dėl šios priežasties renkuosi tik tas vietas, kurios savo grožiu, energija, gamta ir kultūra pranoksta standartines turistų pamėgtas vietas.

 

Paskutinius aštuonerius metus beveik visą laiką keliaudamas po pasaulį, tyrinėdamas nuostabiausias vietas ir kurdamas savo svajonę - retreat patirtį būtent tose vietose, kurios, mano manymu, yra unikalios. Šiandien savo kolekcijoje jau turime Meksikos, Kosta Rikos, Namibijos, Vietnamo ir Šri Lankos programas.

RENGINIO VIETA

Yucatan regionas Meksikoje yra žinomas dėl mistinės Majų istorijos, architektūrinio paveldo, bei dvasinės kultūros. Netoli Meridos miesto įkurta legendomis apipinta vila "Paraiso Komchen." 

Šios meksikietiškos vilos savininkas Roberto yra kilęs iš įtakingos šeimos ir savo gyvenimą paskyręs mistinių patirčių bei gydymo technikų paieškai. Šią 120-ties metų senumo autentišką vilą Roberto renovavo ir sukūrė puikios energijos kupiną kampelį savo draugams.

Dėl išskirtinės šios vilos energijos į šią vietą atvyksta įtakingi asmenys iš Europos, Meksikos, JAV, taip pat kunigai, šventikai, bei dvasiniai gidai. Šioje viloje vyks NEO ROSS ULTIMATE FREEDOM renginys.

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

IMG-20230122-WA0032 (1).jpg
Jungle River

PATIRTIS PALIEČIANTI SIELĄ, PROTĄ IR KŪNĄ...

7 SPALVOTOS DIENOS, KUPINOS IŠMINTIES IR NEPAMIRŠTAMOS PATIRTIES PUIKIOJE KOMPANIJOJE.

uf1.PNG
UF2.PNG

SUSIPAŽINK SU DETALIA RENGINIO INFORMACIJA IR DIENOTVARKE

Woman in a Natural Stream
VIENĄ KARTĄ MEKSIKOJE...
377789200.jpg
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Užpildyk žemiau esančią formą ir sulauk skambučio iš mūsų komandos. 
CTA
bottom of page