top of page
Bai-San-Ho_hero_edited_edited.jpg

TRANSFORMACIJOS IR SANTYKIŲ

RETREATAS VIETNAME

ZANNIER HOTEL BAISAN HO | 2024 KOVO 9 - KOVO 17

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško nepamirštamo nuotykio, asmeninio gyvenimo ir santykių transformacijos, gyvenimą keičiančių patirčių ir išskirtinių prisiminimų visam gyvenimui...

Per šias 9 dienas, mūsų komanda atskleis įspūdingo grožio Vietnamo gamtą, nepamirštamas vietinės kultūros detales, 6 žinių ir išminties kupinas dienas, skirtas asmenybės ir santykių transformacijai, maisto kultūrą ir nuotykius. Visą šią patirtį dalinsiesi su 16 žmonių, kurie taps šios prabangios patirties liudininkai ir draugai visam gyvenimui...

Dauia info
Photo-2-2_edited_edited.jpg

NEO ROSS

Mano gyvenimo studijos apima žmogaus galimybių ir pasiekimų sritis.

 

Keliauju po pasaulį pilnu grafiku ir padedu kiekvienam sutiktam žmogui, kuris nori pasiekti didesnių rezultatų, daugiau harmonijos gyvenime, įkvepiančios veiklos ir vis didėjančios finansinės grąžos.

 

Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi didžiulį kiekį potencialo, kurio dažnai nepanaudoja. 

ARNAS MARKEVIČIUS

Arnas_edited_edited.jpg

Didžiausia aistra - matyti žmonių transformacijas.

Šia veikla užsiimu nes noriu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose. To siekiu padėdamas žmonėms metodiškai atpažinti vidinius konfliktus ir savarankiškai transformuoti gyvenimą. Kurdami saviugdos mokymus, patikrintų praktikų pagalba, spartėjančiais žingsniais einame vizijos link.

neo_08.png
zannier.jpg

Retreat Legenda

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Viena iš aukščiausių mano vertybių yra Nuotykiai. Kiekvienais metais didžiulę savo laiko, energijos ir finansų dalį skiriu naujų vietų atradimui, tyrinėjimui ir įdomiausių patirčių išbandymui. 

Laikui bėgant atradau naują įkvėpimą pasidalinti šiomis patirtimis su savo artimiausiais žmonėmis - savo studentais.

Prieš du metus, kartu su Arnus "pasėjome" idėją, kad būtų šaunu vieną dieną sukurti projektą kartu. Kaip sakoma geriausi dalykai bręsta ilgai, todėl ir šis projektas brendo net du metus. Šiandien esame įkvėpti pristatyti mano ir Arno duetą devynių dienų asmenybės ir santykių transformacijos nuotykyje. Šis nuotykis taps vienu įsimintiniausių įvykių tavo gyvenime. Įvykiu, kurį prisimenant tu visada šypsosiesi. Zannier viešbutį išrinkome todėl, kad šio viešbučio patirtys manęs niekada nepaliko abejingu.

Jungle River

PATIRTIS PALIEČIANTI SIELĄ, PROTĄ IR KŪNĄ...

9 SPALVOTOS DIENOS, KUPINOS IŠMINTIES, PRABANGOS, GEROS KOMPANIJOS IR ŠYPSENŲ.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

SUSIPAŽINK SU DETALIA RENGINIO INFORMACIJA IR DIENOTVARKE

ĮSIMINTINOS AKIMIRKOS IR GAMTOS APSUPTA PRABANGA...

ŽINIOS IR NUOTYKIAI, KURIŲ NEATSIBOS PASAKOTI DRAUGAMS.

Woman in a Natural Stream
NEO ROSS RETREAT DALYVĖS ISTORIJA:
Zannier-Hotels-Bãi-San-Hô-Main-Pool-3-©-Frederik-Wissink-for-Zannier-Hotels-scaled_edited_
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Užpildyk žemiau esančią formą ir sulauk skambučio iš mūsų komandos. 
CTA
bottom of page