top of page
2C4A1308_edited.jpg

DABAR GERIAUSIAS LAIKAS PATIRTI GYVENIMO PROVERŽĮ SEMINARE

PROVERŽIO SAVAITGALIS

VEIKLOS, FINANSŲ, IR ASMENINIO GYVENIMO TRANSFORMACIJA
 

 


SPALIO 15 - 16 D. THE BLOOMSBURY HOTEL, LONDON

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško asmeninės transformacijos, proveržio, pokyčio, naujo įkvėpimo, minčių ramybės ir laisvės gyventi pilnavertį gyvenimą!

Mažiau nei per 3 dienas, mūsų komanda padės tau suvokti kaip surasti ir atrakinti tavyje slypintį potencialą naudojant stipriausius asmeninės transformacijos įrankius pasaulyje... ir žinoma išeiti iš seminaro su įkvepiančiu gyvenimo planu, kurio pagalba pasieksi stulbinančius rezultatus.

Dauia info
LIBRARY-3-.png

SAVAITĖ IKI RENGINIO

Nuotoliniu būdu

Likus savaitei iki renginio pradėsime pasiruošimą.

 

Mūsų komanda pasidalins specialiai renginiui paruošta įrašyta video informacija ir pratimais. Kiekvienas naujas dalyvis taip pat gaus individualią vertybių nustatymo sesiją.

LIBRARY.png

ŠEŠTADIENIS

Renginio trukmė: 09:00 - 24:00

Pirmoji diena skirta PROVERŽIUI. Praktikuodami Demartini Metodą visi dayviai patirs transformaciją.

 

Šios dienos kulminacija - vakaras, kurios metu dalyviai patirs transcendencinę minčių patirtį.

LIBRARY-1-.png

SEKMADIENIS

Renginio trukmė: 09:00 - 19:30

Antroji diena skirta naujam gyvenimui sukurti.

 

Pradėsime dieną su Gyvenimo Esmės Meditacija pažengusiems, pratęsime su kūribinėmis dirbtuvėmis ir pabaigsime dieną su ypatinga energijos aktyvavimo meditacija.

VILNIUJE PROVERZIS.png
neo_08.png

Kas yra proveržio savaitgalis?

Proveržio Savaitgalis yra patirtis, kuri įgalina kiekvieną asmenį atrasti savo tikrąją gyvenimo kryptį, patirti dar nepatirtus sąmoningumo šuolius, maksimaliai padidinti pasitikėjimą savimi ir atrasti savyje didžiausias kūrybines galias. Šiuos atradimus studentai jau sėkmingai taiko ir turi pamatuojamą asmeninį, santykių, verslo ar finansų proveržį.

Proveržio Savaitgalis yra paremtas vienais stipriausių ir efektyviausių metodų pasaulyje, skirtų asmenybės transformacijai, smegenų neuroplastiškumui, emociniam intelektui ir kūrybiniam potencialui lavinti. Šių metodų autoriai - visą gyvenimą šiam mokslui paskyrę ekspertai, tokie kaip Dr. John Demartini, Dr. Joe Dispenza, Steven Kotler, Dr Andrew Huberman ir t.t.

Kad meistriškai įvaldytų Demartini Metodą, Neo teko keliauti su Dr John Demartini du metus ir treniruotis dirbant su žmonėmis seminare "The Breakthrough Experience". Šis seminaras sėkmingai vyksta jau 34 metus, šimtai tūkstančių žmonių jau patyrė Proveržio Patirtį. Neo yra pirmasis lietuvis, kuris šią patirtį sėkmingai ir profesionaliai išvertė į lietuvių kalbą ir jau pristatė gyvenimą keičiančius seminarus Lietuvoje bei Londone.

MES ESAME PASIRUOŠĘ PADĖTI TAU ŽENGTI PIRMĄJĮ ŽINGSNĮ...

...žingsnį gyvenime, kuriame yra aiškus gyvenimo kelias, beribės galimybės, mažiau baimės ir neapykantos, daugiau meilės ir padėkos širdyje bei džiaugsmo mintyse!

Šiandien tu turi progą žengti šį žingsnį karu su mumis ir mėgautis pokyčiais visose gyvenimo srityse:

ratas_01.png
1.png

DVASINGUMAS

PRIEŠ

Neaiški gyvenimo prasmė, nuolatinis blaškym asis tarp galimybių.

PO

Nenugalimas užtikrintumas gyvenimo kelyje ir aiški misija.

2.png
ratas_01.png

INTELEKTAS

PRIEŠ

Universitetinės žinios, ribotas mąstymas, laipsnių svarba.

PO

Universalios žinios, platus mąstymas, atrakintas potencialas.

ratas_01.png
3.png

KARJERA IR VEIKLA

PRIEŠ

Priklausomybė nuo darbdavio, ribotos atostogos.

PO

Pasirinkimo laisvė, gyvenimas tampa tarsi nesibaigiančios atostogos.

4.png
ratas_01.png

FINANSAI IR TURTAS

PRIEŠ

Daugiau mėnesio pinigų pabaigoje.

PO

Daugiau pinigų mėnesio pabaigoje.

5.png
ratas_01.png

SANTYKIAI

PRIEŠ

Problematiški santykiai, dramos, vienas kito prioritetų nesupratimas ir negerbimas.

PO

Įtakinga partnerystė, darnumas, besąlygiškas vienas kito supratimas.

6.png
ratas_01.png

SOCIALINĖ ĮTAKA

PRIEŠ

Kitų žmonių nuomonė svarbesnė.

PO

Vidinis užtikrintumas pranoksta išorės abejones.

7.png
ratas_01.png

SVEIKATA IR ENERGIJA

PRIEŠ

Trūksta energijos, dažnai puola ligos.

PO

Vakare daugiau jėgų nei ryte, stiprus imunitetas, retas sergamumas.

KAI DVASINGUMAS ATSIDURIA KRYŽKELĖJE SU MOKSLU

Ir jų abiejų bendras tikslas - padėti tau sukurti neribotą gyvenimą....

SEMINARE TU IŠMOKSI:

SEMINARE TU IŠMOKSI:

1.png

MOKSLU PAGRĮSTI METODAI

Mokslu pagrįstus metodus kurie padės atrasi tavo nesibaigiantį energijos šaltinį.

Sėkmingiausi planetos ir istorijoje jau įrašyti žmonės surado būdą kaip savo kasdieniams darbams nuolatos pasistemti energijos.

Seminare Proveržio Savaitgalis pristatome šiuo metu esančius efektyviausius ir neuro mokslu pagrįstus metodus, kurie įgalins tave padaryti daugiau, pasiekti tikslus greičiau ir po sunkios dienos atrasti energijos šeimai, pomėgiams ar draugams.

Universaliuosius fizikos dėsnius kurių pagalba sugebėsi suprasti ir išspręsti net ir sudėtingiausias problemas kurios pasitaiko tavo gyvenime.

Kiekvienas asmuo gyvenime susiduria su iššūkiais. Gyvenimo eigoje šie iššūkiai tik didėja ir dažnu atveju - pradeda varginti, atima energiją, džiaugsmą ir harmoniją iš gyvenimo.

Šio savaitgalio metu analizuosime pagrindinius fizikos, kvantinės fizikos, Hermetikos dėsnius, jų praktinį pritaikymą veikloje, santykiuose ir gyvenime. Po seminaro išmoksite gyventi su gamta, o ne prieš ją.

2.png

HARMONINGO GYVENIMO
PASLAPTYS

3.png

PASĄMONINIŲ BLOKŲ NEUTRALIZAVIMAS

Visų tipų emocinius blokus ir gebėsi juos meistriškai įveikti bei padėti artimiesiems.

Mūsų realybę kuria mūsų patirtys, kuriose susikaupusios teigiamos ir neigiamos emocijos. Ilgainiui ši emocinė našta pradeda mums riboti, pasireikšdama per baimes, žemą savivertę, per daug darbo kurį darome be atlygio.

Seminaro metu sužinosite kaip atsiranda emocijos, kaip formuojasi atsminimai ir kaupiama informacija jūsų atmintyje, kaip formuojasi smegenys ryšium su šia sukaupta informacija, kokie yra emocinių blokų tipai ir išmoksite praktinį metodą, kurio pagalba kiekvieną norimą emocinį bloką išmoksite pašalinti.

Sąmoningumo šuolius ir patirsi aukščiausio lygio transendencinę patirtį

Mūsų didžiausias potencialas atsiskleidžia tuomet, kai pasineriame į dabarties momentą, dar žinomą Flow, kai erdvė ir laikas dingsta aplink mus ir mes darome tai kas mus įkvepia labiausiai.

 

Proveržio Savaitgalyje tu patirsi patirtį, kurios greičiausiai iki šiol dar nepatyrei. Suvoksi, kiek potencialo turi tavo mintys, laikas ir erdvė išnyks, išmoksi efektyvų būdą pasinerti į Flow būseną.

4.png

PROTO POTENCIALO ATSKLEIDIMAS

5.png

MANIFESTACIJA

Mokslu paremtus manifestavimo principus kurių pagalba sugebėsi nepriklausomai kurti norimą gyvenimą.

Manifestavimo ir traukos dėsnio principai yra apipinti didžiulės mistikos. Vieni tiki, kad jis veikia, kiti - ne.
 

Seminaro metu išskaidysime legendas ir koncentruosimės tik į mokslinius tyrimus kurie pagrindžia didžiają dalį manifestavimo legendos. Po seminaro aiškiai žinosi kokius žingsnius galėsi žengti kiekvieną dieną, kad tavo tikslai ir norai būtų pasiekti 10 kartų greičiau.

Nenugalimo pasitikėjimo savimi taisykles, kurių pagalba nuolat gerinsi savo gyvenimo kokybę.

Pasitikėjimas savimi praverčia kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Tiek ieškant darbo, kuriant verslą, ieškant partnerio, rengiant renginius, ar priimant svarbius finansinius sprendimus.

Seminaro metu atrasite dar nematytą būdą išgauti maksimalų pasitikėjimą iš savęs visose gyvenimo srityse. Šis nenugalimas pasitikėjimas savimi lydės jus kiekvieną minutę, kad ir kas benutiktų.

6.png

PASITIKĖJIMAS SAVIMI

7.png

PATYRIMINĖS MEDITACIJOS

Meditacijas, kurių pagalba sugebėsi pamatyt savo gyvenimo viziją, įgauti daugiau aiškumo savo tikslams, bei aktyvuoti savo aukščiausią energiją.

Neo Ross meditacijos žinomos ir išbandytos jau tūkstančių jo studentų. Neo ilgą laiką praleido tirdamas, kurdamas ir testuodamas patyrimines keliones meditacijos metu.

 

Šio savaitgalio metu susipažinsite ir patirsite stipriausias ir giliausias Neo Ross kolekcijos meditacijas. Patirtis šių meditacijų metu mes užregistruosime kūrybinėse dirbtuvėse. Namo grįšite su paveikslu, kuris jums reprezentuos atradimus, patirtus Proveržio Savaitgalyje.

ratas_02.png
John_edited.png
ratas_01.png

Dr. John Demartini

Demartini Metodo autorius

"Neo yra žmogus, kuris

padarys viską, kad pasiektų rezultatą keičiant žmonių gyvenimus. Dabar atėjo laikas tau surinkti tinkamas žinias ir pasiekti geresnius rezultatus."

ratas_02.png
zita-event.png
ratas_01.png

Zita Gudauskienė

Proveržio savaitgalio dalyvė

"Dalyvavau du kartus. Po

kiekvienos praktikos ir buvimo čia ir dabar atsiranda ramybė ir aiškumas. Ačiū už galimybę ir įrankius. Tai nuostabu! Neo tai daro labai profesionaliai!"

ratas_02.png
sigute-event.png
ratas_01.png

Sigutė Stulpinienė

Proveržio savaitgalio dalyvė

"Aš atėjau į galvą su chaosu ir išėjau ramus ir švarus kaip baltas popieriaus lapas. Treniruotės metu išplėtusi akis ir ausis visą informaciją pasiėmiau į save ir tuo pačiu stebėjau aplink vykstančius stebuklus"

KIEKVIENAM PRISIJUNGUSIAM MES PADOVANOSIME...

1.png

INDIVIDUALIĄ VERTYBIŲ NUSTATYMO SESIJĄ

ratas_01.png

Atlikę šią sesiją su

profesionalu, Jūs suprasite kaip atrasti vidinį motyvacijos šaltinį. Šios sesijos metu suvoksite, kurie gyvenimo sprendimai suteikia Jums energijos, kurie atima ir kodėl. Žinodami savo vertybes, padidinsite šansus, jog darydami veiklą surištą su Jūsų vertybėmis Jūs tapsite

sėkmingi.

Vertė

300 eur.

2.png

KURSĄ "SLAPTOJI HERMIO IŠMINTIS"

ratas_01.png

Seminare metu naudojamos technikos yra nepaprastai galingos ir naudojamos jau tūkstančius metų. meistrų meistras Hermis Trismegistas - legenda, kuri paremta unikalia gyvenimo filosofija, paremta visatos išmintimi. Šiame kurse pristatome pagrindinius hermetikos principus ir jų praktinį

pritaikymą

Vertė

148 eur.

3.png

ASMENINĖ TIKSLŲ SESIJA PO SEMINARO

ratas_01.png

Jeigu jau skaitėte kurso turinį

iki šios eilutės, tikriausiai supratote, kad studentų sėkmė yra mūsų aukščiausias prioritetas. Tam, kad šią sėkmę užtikrintume individualiai, Jūs gausite 60 minučių individualią sesiją su koučeriais, kurie jau praėjo šimtus valandų treniruodamiesi Neo Ross metodus.

Vertė

300 eur.

PROVERŽIO ISTORIJOS: 
Rezultatai kalbantys patys už save...
s1t42fi1yzo_edited.jpg

PROVERŽIO SAVAITGALIS
 

ATRASK PROVERŽIO KODĄ IR ATRAKINK DURIS

Į LAISVĄ IR ĮKVEPIANTĮ GYVENIMĄ 

 

 

SPALIO 15-16 D. THE BLOOMSBURY HOTEL LONDON

formai.png
NORITE GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS APIE RENGINĮ?
Susisiekite su mumis šiandien!
Prisjunti
bottom of page