top of page
DNA_edited.jpg

PRISTATO

META ŽMOGUS

ATRASK ILGAAMŽIŠKUMO PASLAPTIS, SUKĖLUSIAS REVOLIUCIJĄ MOKSLO SRITYJE... SUSTABDYK SENĖJIMO PROCESĄ IR JAUSKIS ENERGINGAI KIEKVIENĄ DIENĄ.

2023 M. BIRŽELIO 10 D., VILNIUJE 10:00 - 21:00

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris nori maksimaliai išnaudoti savo kūno potencialą ir kuris nori kiekvieną dieną jaustis energingai bei iš dalies sustabdyti senėjimo procesą.

Mažiau nei per 10 valandų mūsų komanda pristatys mokslo revoliuciją pasaulyje sukėlusius atradimus, padės paruošti veiksmų planą, kurio laikantis jūsų metai bėgs, tačiau lastelių amžius bus gerokai sustabdytas. Tuo pačiu jūsų energijos lygis bus aukštas ir jausitės tarsi būtumėte 30ties metų visą gyvenimą.

Dauia info
Moksline Revoliucija.png
Veiksmu Planas.png
Pasaulinio Lygio Tyrimai.png

Sužinok kokie atradimai šiuo metu pasaulyje jau sukėlė mokslo revoliuciją. Kaip sustabdyti senėjimą ir gyventi ilgiau? Sužinosite kokie faktoriai lemia senėjimo procesą, kaip juos sustabdyti, ir kaip nuolatos jaustis žvaliai bei energingai.

Kiekvienas ilgaamžiškumo ekspertas pasaulyje laikosi tam tikrų veiksmų sekos, kuri skatina ilgaamžiškumą. Šios veiksmų sekos yra vadinamos protokolais. Meta Žmogus seminare tu sukursi savo asmeninį Meta Protokolą, kuris taps tavo veiksmų planu.

Tam, kad sužinotum savo asmeninius ilgaamžiškumo parametrus, mes sudarome galimybę atlikti testus. Testas parodys ar tavo gyvenimo įpročiai padėjo sutaupyti gyvenimo metų.  Jeigu ir nepadėjo, tai niekada nėra per vėlu pradėti.

Lyderystės Alchemija (6).png
neo_08.png

Kas yra Meta Žmogus?

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Meta Žmogus yra mokslinis-praktinis seminaras, kuriame didžiausią dėmesį skiriame genetikos, telomerų, NAD+, mitybos, aktyvumo, negyvųjų lastelių ir kitų ilgaamžiškumą nulemenčių faktorių mokslinei analizei.

Šiandien vykstantys mokslo atradimai šioje srityje yra stulbinantys. Nuo 3D spausdintuvu atspausdintų organų pritaikymo, iki tyrimų su pelėmis, kurio metu apakusi pelė atgavo regėjimą, praktinių pavyzdžių kaip didėja faktoriai kurie nulemia ilgesnį gyvenimą ir aukštesnę energiją.

Kaip vienas iš šios srities pionierių pasakė “aš tikiu, kad senėjimas yra liga, o šią ligą, kaip ir kiekvieną kitą ligą – įmanoma išgydyti.” Mes taip pat tikime, kad senėjimas yra liga ir mes kiekvienas esame verti nugyventi ilgą ir įkvepiantį gyvenimą. Su malonumu ir dėkingumu pristatome naują renginį Neo Ross kolekcijoje – Meta Žmogus.

Akimirkos iš kitų Neo Ross renginių...

KĄ DARO ILGAAMŽIŠKUMO EKSPERTAI...

KAD SUTAUPYTŲ NET 20 METŲ SAVO BIOLOGINIO AMŽIAUS?

SEMINARE TU IŠMOKSI:

SEMINARE TU IŠMOKSI:

1.png

SENĖJIMO PROCESO SUSTABDYMAS

Mokslu paremtus atsakymus, kodėl mes senstame ir kaip tai sustabdyti?

Kaip atrodo senėjimas ląstelės lygmenyje ir kas nulemia ar šis procesas ląstelėje vyksta greičiau ar lėčiau?

 

 

DNR atšakų galuose yra apsaugos, kurios vadinasi – telomeros. Telomeros, tarsi ant batų raištelių esančios plastikinės apsaugos, taip pat apsaugo DNR nuo pažeidžiamumo. Su amžiumi šios telomeros trumpėja. Gera žinia ta, kad jau šiandien yra galybė mokslinių tyrimų kaip šį procesą sulėtinti ar net išvis sustabdyti.

Ar amžiaus atsukimas atgal yra mokslinė fantaskita, ar jau realybė?

Kaip atrodytų gyvenimas, kuriame chronoliškas laikrodis tiksi į priekį, o biologinis – priešingai? Kaip atrodytų gyvenimas, kuriame esate 65 metų o jaučiatės tarsi 30ties?

 

2012 metais už šiuos atradimus vienas mokslininkas laimėjo Nobelio Premiją.  Jeigu laimėjo premiją už sugebėjimą atsukti biologinį amžių, vadinasi šis proveržis vertas dėmesio. Seminaro metu sužinosite kokia įkvepianti ir netolima ateitis laukia mūsų visų.

2.png

SENĖJIMO PROCESO ATSUKIMAS

3.png

MAKSIMALUS ENERGIJOS LYGIS

Maksimalaus energijos lygio parametrus ir praktinius būdus jį didinti.

Ne paslaptis, kad su metais mūsų energijos lygis krenta. Prisiminkite, kiek daug energijos turėjote būdami 7erių, ar 10ties metų! Tai vyko todėl, kad jūsų kraujyje esančio NAD+ lygis buvo gerokai aukštesnis, nei yra šiandien.

 

 

Šiandien jau egzistuoja būdai kaip NAD+ lygį kraujyje pakelti ir grąžinti savo energijos lygį bent keliais metais ankščiau, o gal net ir į jaunystę... Šio seminaro metu detaliai analizuosime NAD+ molekulę ir būdus padidinti jos kiekį jūsų organizme.

Greičiausius būdus pašalinti nereikalingas ląsteles...

Mūsų organizme egzistuoja apie 100 trilijonų ląstelių. Kai kurios iš šių ląstelių yra negyvos. Šių negyvų ląstelių egzistavimas turi neigiamą įtaką sveikoms ląstelėms. Tarsi supuvęs obuolys padeda pūti ir kitiems, šalia esantiems.

 

 

Ne paslaptis, kad badavimo praktikos padeda šias ląsteles iš dalies sumažinti. Šio seminaro metu pristatysime itin efektyvius būdus ir veiksmų protokolus, kuriais sumažinsite negyvųjų ląstelių kiekį bent jau keleta kartų.

4.png

NEREIKALINGŲ LĄSTELIŲ PAŠALINIMAS

5.png

PRAKTINIAI TYRIMŲ PAVYZDŽIAI

Išvadas, kurios remiasi šimtais jau ištirtų ir pokytį patyrusių asmenų...

Be praktinių pavyzdžių visa tai būtų tik teorija. Šio seminaro metu daktaras pasidalins savo tyrimų rezultatų duomenų baze, kurią jau renka daugiau nei tris metus.

 

 

Šie rezultatai puikiai įrodo, kad veiksmai kuriuos atlieka ilgaamžiškumo studentai – veikia. Tarp šių pavyzdžių yra ir Neo Ross, kurio rezultatus analizuosime viešai. Neo pasidalins kokius protokolus naudoja kiekvieną dieną, kad padidintų savo ilgaamžiškumą.

Individualius protokolus, kuriuose aiškiai matysi kokių veiksmų imtis kiekvieną dieną...

Remdamiesi praktiniais pavyzdžiais ir tyrimų duomenimis, taip pat pridėdami ekpertų rekomendacijas, šiandien jau turime daugybę veiksmų kurie padės sulėtinti arba sustabdyti biologinį amžių.

Šio seminaro metu kartu su profesionalų pagalba sukursi individualius veiksmų planus ir rekomendacijas, pritaikytas tau. Šios rekomendacijos taps individualiu tavo protokolu, kurio laikantis tu pradėsi jausti aukštesnį energijos lygį, jausiesi žvaliau ir miegosi giliau bei pailsėsi greičiau.

6.png

ILGAAMŽIŠKUMĄ SKATINANTYS VEIKSMAI

7.png

MITYBA IR PAPILDAI

Mitybos rekomendacijas ir kokybiškus papildų tiekėjus...

Asmenims, kurie nori pasiekti dar geresnių rezultatų, esame paruošę ilgaamžiškumo papildų rekomendacijas, dienos normas, vartojimo trukmę ir rekomenduojamus tiekėjus. Pasaulyje yra labai daug tiekėjų, kurie neva pardavinėja aukštos kokybės papildus. Renkantis tiekėją yra labai svarbu žinoti papilduose esančią sudėtį ir kitus parametrus.

 

Šio seminaro metu pasidalinsime ekspertų rekomenduojamais papildų tiekėjais, dienoms normomis, periodais ir kitais svarbiais patarimais vartojant tam tikrą maistą ar papildus.

KIEKVIENAM PRISIJUNGUSIAM MES PADOVANOSIME...

1.png

50 EUR VERTĖS ČEKĮ ILGAAMŽIŠKUMO TESTUI

ratas_01.png

Dalyviams, kurie norės atlikti

ilgaamžiškumo testą, mes dovanojame 50 eur. vertės dovanų čekį. Šis čekis taikomas tik ilgaamžiškumo testo Telomeros ir NAD+ atlikimui iš mūsų rekmenduojamo daktaro. Šis čekis netaikomas jokiems kitiems Neo Ross ar partnerių produktams.

Vertė

50 eur.

2.png

NARYSTĘ PRIVAČIOJE GRUPĖJE

ratas_01.png

Kilus klausimams visuomet po

ranka turėsite privačią whatsapp grupę, kurioje galėsite užduoti su šią tema susijusius klausimus. Šioje grupėje taip pat sulauksite ilgaamžiškumo srities naujienų, susirasite bendraminčių, bei galėsite išgirsti daugiau naudingų praktikų iš studentų.

Vertė

197 eur.

3.png

1 MĖNESĮ NEO ROSS AKADEMIJA NARYSTĘ

ratas_01.png

Dalyviams, įsigijusiems bilietą į

šį renginį dovanojame 1 mėnesio 

Neo Ross Akademija: Sezonas #2 narystę. Akademijoje išmoksite pagrindinius ilgaamžiškumo principus, aukštos energijos paslaptis, kokybiško miego gidą, ir daug daugiau. Šis kuponas taikomas tik Sezonui #2.

Vertė

49 eur.

Įsigyti
PROVERŽIO ISTORIJOS: 
Rezultatai kalbantys patys už save...
formai.png
NORITE GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS APIE RENGINĮ?
Susisiekite su mumis šiandien!
bottom of page