top of page
provence.jpg

4 DIENŲ VEIKLOS PLĖTROS MASTERMIND SU NEO ROSS

PROVENCE RETREAT 2024

PROVENCE, PRANCŪZIJA  | 2024 M. RUGSĖJO 7- 11 D.
 

ornamentika_08.png

Kiekvienam asmeniui, kuris ieško efektyviausių būdų auginti savo verslą ar pajamas generuojančią veiklą, atrasti naujas aukšto lygio pažintis ir praleisti nepakartojamą savaitgalį, kurios išliks atmintyje visam gyvenimui.

Per šias 4 dienas, mūsų komanda atskleis gražiausias Provanso, St. Tropez ir kitų Pietų Prancūzijos regionų vietas, nepamirštamas vietinės kultūros detales, stulbinantį architektūrinį paveldą, vynuogių laukus bei vietinio vyno legendas, maisto kultūrą ir patirtis. Šalia to - pasinerti į veiklos ir verslo auginimo klausimus ir rasti atsakymus bei paruošti veiksmų planą su pagalba asmenų kurie jau tai pasiekė. 

Dauia info
IMG-20230122-WA0009 (1).jpg
neo_08.png

Kodėl Retreat Provanse?

Pietų Prancūzijos regionas yra Neo Ross mėgstamiausia vieta Europoje. Šiame spalvotame regione kiekvienas asmuo gali sau rasti patirtis, kurios padės užsimiršti kasdienius iššūkius. Pradedant nuo pajūrio miestelių, vynuogių laukų ir vyno gamybos domenų, kaimų kalnuose, ypatingų patiekalų restoranuose.

Šiame regione jaučiama labai aukšto lygio energija. Leidžiant laiką šiame šios pakylėtos energijos apsuptyje dažnai aplanko įkvėpimas ir į gyvenimo klausimus atsakančios mintys.

Neo Ross komanda pristato išskirtinį mastermind tipo retreatą Pietų Prancūzijoje, skirtą verslo savininkams, kurie turi poreikį auginti savo verslą ir tai daryti linksmoje, įkvepiančių ir daug pasiekusių žmonių kompanijoje.

2023 m. Vasario 24 - 26 d. 

Jungle River

VEIKLOS PLĖTRA, NUOTYKIAI, KULTŪRA...

4 DIENOS, KURIOS PADĖS ATRASTI SVARBIAUSIUS ATSAKYMUS TAVO VEIKLOJE IR PATIRTI ĮSPŪDINGĄ NUOTYKĮ KARTU SU ĮKVEPIANČIŲ ŽMONIŲ KOMPANJA...

1.png
5.png
3.png
7.png
12.png

ATSISIŲSKITE DETALIĄ RENGINIO INFORMACIJĄ IR DIENOTVARKĘ

Woman in a Natural Stream
NEO ROSS RETREAT DALYVĖS ISTORIJA
Įsigyti
st tropez.jpg
UŽSIREGISTRUOK Į INTERVIU SU NEO ROSS KOMANDA!
Kad užtikrintume maksimalią šio reginio kokybę kiekvienam asmeniui, mes laikomės griežtos pakvietimo politikos. Asmenys, kurie atitiks šios kelionės kriterijus ir lūkesčius bus pakviesti ir turės galimybę sudalyvauti.
bottom of page